Anna Jäger dołącza do Consafe Logistics jako nowa CMO

Consafe Logistics przedstawia Annę Jäger jako nową Chief Marketing Officer firmy. Nowa dyrektorka marketingu dołącza do zespołu zarządzającego w momencie, gdy firma umacnia swoją pozycję na europejskim rynku technologii magazynowych i konsekwentnie rozwija kolejne obszary działalności. Anna zastąpi na tym stanowisku Hélène Rönnmark, która żegna się z firmą w związku z przejściem na emeryturę.

Consafe Logistics Marketing

Na zdjęciu: Anna Jäger
Źródło: Consafe Logistics

Anna Jäger dołącza do Consafe Logistics po latach pracy w Sinch, globalnym dostawcy rozwiązań komunikacyjnych w chmurze, gdzie ostatnio pełniła funkcję Vice President Marketing EMEA. Ma wieloletnie doświadczenie w marketingu B2B w branży technologicznej – od budowania marki, przez generowanie popytu, po realizację strategii wejścia na rynek.

Do Consafe Logistics przyciągnęło mnie połączenie dojrzałych produktów, trwałych relacji z klientami oraz kultury organizacyjnej opartej na eksperckiej wiedzy i współpracy. To firma z solidnymi fundamentami, a jednocześnie dużym potencjałem dalszego rozwoju – trudno o lepszy moment, by do niej dołączyć – mówi Anna Jäger.

Jako CMO Anna będzie odpowiadać za strategię marketingową Consafe Logistics, koncentrując się na wspieraniu celów biznesowych i dalszego rozwoju firmy.

Chcę wykorzystać doświadczenie zdobyte w dynamicznie rozwijających się, międzynarodowych firmach technologicznych, nie tracąc przy tym bliskiego kontaktu z naszymi klientami i partnerami. Jednym z moich priorytetów będzie zacieśnianie współpracy między zespołami Marketingu, Sprzedaży i Produktu. Dobra koordynacja tych obszarów przekłada się na lepiej dopasowaną ofertę, bardziej przejrzystą komunikację i spójne doświadczenie klienta na każdym etapie współpracy – dodaje Anna.

Bardzo się cieszymy, że Anna dołącza do Consafe Logistics właśnie teraz. Rynek jest dziś wyjątkowo aktywny – coraz więcej firm inwestuje w nowoczesne systemy WMS, aby zwiększać efektywność operacyjną i budować bardziej odporne łańcuchy dostaw. Jednocześnie przyspieszamy rozwój innowacji: rozwijamy agenta AI Astrid, rozbudowujemy program Customer Success oraz wprowadzamy Astro Go WMS – nasze rozwiązanie dla małych i średnich firm na kolejne rynki – mówi Kent Olsson, CEO Consafe Logistics.

Polecane przez redakcję