Przejdź do artykułu
2022-09-14 | W Obiektywie

Coroczne spotkanie C4T firmy Gamber-Johnson LLC

Do tradycji spotkań z Partnerami z całego świata, należy organizowane przez Gamber-Johnson LLC w siedzibie głównej w Stevens Point w USA, coroczne wydarzenie C4T /Connect For Tomorrow /. Jest to okazja do omówienia najnowszych innowacji produktowych, przeprowadzenia praktycznych szkoleń, poznania założeń rozwoju firmy, wymiany poglądów i opinii z partnerami z całego świata.

W tym roku C4T odbył się w pierwszym tygodniu września. Zaproszonymi gośćmi byli między innymi Partnerzy OEM Durabook, Dell, Getac, Panasonic, Samsung, Zebra, a także AFS, Info Case, Ingram Micro, Lind, Panorama Antennas, Printex, PWA GmbH, TD Synnex, VidiCom i wielu innych.

Gamber-Johnson LLC jest globalnym partnerem producentów komputerów o podwyższonej wytrzymałości, takich jak: Dell, Durabook, Getac, Panasonic, Samsung, Zebra, i posiada dla nich dedykowane rozwiązania. W ofercie są też uniwersalne rozwiązania dla wielu tabletów, laptopów innych marek. Gamber-Johnson LLC jest szeroko obecny na rynkach bezpieczeństwa publicznego, użyteczności publicznej, telekomunikacji, transportu, logistyki magazynowania. Z 29 patentami i z wieloletnim doświadczeniem, dostarcza rozwiązania na całym świecie, które są zgodnie z motto firmy 3 x R /Rugged, Reliable, Responsive/, czyli rozwiązania wytrzymałe, niezawodne i responsywne do zastosowań w ekstremalnych środowiskach pracy. Do portfolio Gamber-Johnson LLC należą także rozwiązania PMT/Precision Mounting Technologies/, PM/Premier Mounts/ i Zirkona.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w połowie 2021 roku Gamber-Johnson LLC otworzył nowe międzynarodowe biuro główne w mieście Stevens Point w stanie Wisconsin USA.

199878947 4161061017294012 878371182851200176 n

 

Nowa powierzchnia produkcyjna i biurowa to ponad 12 500 m2 metrów kwadratowych. W obiekcie w części produkcyjnej znajduje się montownia, magazyn, strefa do badań i testów urządzeń, w części pracowniczej oprócz typowej przestrzeni biurowej, między innymi siłownia, przychodnia lekarska dla pracowników i członków ich najbliższej rodziny, stołówka pracownicza.

Gamber-Johnson LLC oferuje bezpłatną, pełną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin. We współpracy z Astia HealthCare, Gamber-Johnson Family Clinic zajmuje się problemami zdrowotnymi. Zapewnia szczepienia, testy na COVID i wiele innych profilaktycznych i leczniczych działań dla pracowników bez konieczności wychodzenia z pracy.

Przez dwa lata z rzędu – lata 2021-2022, 2022-2023 – Gamber-Johnson LLC otrzymał nagrodę „Great Place to Work” , przyznawaną przez ”Corporate Report Wisconsin” za przyjazne miejsce pracy dla pracowników.

#ruggedreliableresponsive


Zobacz także

Jak wygląda podróż pojemnika transportowego? Sprawdź!
Targi Taropak startują już 26 września!
Obejrzyj webinar ekspertów z KUKA i EY
Wywiad z Waldemarem Witczakiem, Dyrektorem Regionalnym SEGRO
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Clark Material Handling przenosi siedzibę z Korei do USA
Logistyka pod hasłem „ufam, ale sprawdzam”
GenAI trafi na urządzenia z procesorami Qualcomm®
Nowe centrum logistyczne Seifert Polska

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów