Przejdź do artykułu

Movida

Wiedza ze źródeł - autorskie wydarzenia dla profesjonalistów
 
Na każdym etapie przygotowywania konferencji, seminariów i różnego rodzaju spotkań dla MOVIDA najważniejsza jest jakość. Tylko najlepsza znajomość i pogłębiona analiza aktualnych problemów, przepisów czy nowatorskich rozwiązań danej branży gwarantuje właściwy dobór poruszanych podczas konferencji tematów. Prelegentami zawsze są wybitni eksperci-praktycy, którzy dzieląc się doświadczeniem najczęściej analizują nigdy wcześniej niepublikowane przypadki. MOVIDA umożliwia zdobycie dodatkowej praktycznej wiedzy również poprzez zwiedzanie zakładów produkcyjnych, laboratoriów, centrów dystrybucyjnych i innych obiektów należących do najprężniejszych firm globalnych i lokalnych. Utrzymywanie najwyższego poziomu jakości pozwala firmie cieszyć się zaufaniem Partnerów biznesowych.
 
Po więcej informacji oraz aktualną ofertę zapraszamy na stronę www.movida.com.pl
WIĘCEJ

MPM Productivity Management

MPM Productivity Management Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-konsultingowa, specjalizująca się w doradztwie i szkoleniach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania produkcją i logistyką w procesie tworzenia wartości dodanej. Firma istnieje od 1998 roku i współpracuje obecnie z 8 konsultantami.
   
Od stycznia 2009 r. MPM Productivity Management jest pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS (The Association for Operations Management) – wcześniej jako AEP (Authorized Educational Provider), czyli autoryzowany dostawca wiedzy firmowanej przez tę instytucję, obecnie jako Channel Partner. Dyrektor konsultingu MPM Productivity Management, Zbigniew Sobkiewicz, jest pierwszym Polakiem, który należy do dziewiątki Europejczyków ze stopniem mistrza w hierarchii instruktorów CPIM APICS.
 
Konsultanci dedykowani szkoleniom CPIM są aktywnymi członkami APICS. Biorą udział w ciągłym doskonaleniu kwalifikacji trenerskich zgodnych z wymogami APICS: szkolenia, uczestnictwo w The APICS Instructor Development Program, posiadają certyfikat CPIM.
Oferta MPM Productivity Management Sp. z o.o. obejmuje szeroki zakres usług w ramach kilku głównych obszarów merytorycznych:
  • Certyfikacja w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami wg standardów APICS – Certified in Production and Inventory Management (CPIM)
  • Prognozowanie i Zarządzanie Popytem
  • Profesjonalne Zarządzanie Zakupami
  • Gospodarka Magazynowa – warsztaty i audyt procesów gospodarki magazynowej
  • Warsztaty i Seminaria dla Łańcucha Dostaw – autorskie programy dedykowane; SUPPLY CHAIN SYNERGY – warsztaty oparte o symulator łańcucha dostaw The Fresh Connection; warsztaty ETO (Engineer-To-Order – projektowanie na zamówienie)
  • Lean Manufacturing
Z wyjątkiem szkoleń według standardów APICS wszystkie pozostałe programy są autorskimi rozwiązaniami firmy i konsultantów współpracujących. Firma oferuje również cykl zamkniętych warsztatów dostosowanych do specyfiki klienta, którego celem jest przełamanie barier w komunikacji między działami organizacji, a tym samym osiągnięcie najwyższej produktywności.
 
Więcej informacji: www.mpm24.com

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu istnieje 15 lat. Misją MWSLiT jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki, transportu, budownictwa i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.
 
MWSLiT we Wrocławiu kształtuje umiejętności i kompetencje absolwentów w taki sposób, by pozwoliły im utrzymać przez cały okres rozwoju zawodowego otwartość na zmiany, innowacyjność i mobilność zawodową. Uczelnia kształci specjalistów, których kompetencje dostosowane są do wymogów rynku pracy i są nastawione na oczekiwania pracodawców.
 
Obecnie istnieje możliwość studiowania na jednym z czterech kierunków: Logistyka, Transport, Budownictwo, Zarządzanie.

Więcej informacji: www.mwsl.eu

PROFES®

PROFES® to firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa i szkoleń. Doskonali procesy zarządzania oraz rozwija kompetencje kadry zarządzającej i zespołów pracowników.
 
Specjalizuje się w obszarach zarządzania organizacją, zarządzania sprzedażą oraz rozwijaniem umiejętności osobistych. Istotnym narzędziem realizacji wszystkich projektów doradczych PROFES® są szkolenia i warsztaty.
 
Dzięki ścisłej współpracy z międzynarodową firmą konsultingową KAIZEN Institute Consulting Group został utworzony przy PROFES Kaizen Institute Polska. Dzięki temu PROFES® realizuje również projekty usprawniające procesy produkcyjne oraz procesy administracyjne. Działania te realizowane są zgodnie z japońską filozofią ciągłego doskonalenia – kaizen.
 
Więcej informacji: www.profes.com.pl

Kaizen Institute Poland

Kaizen Institute Poland realizuje projekty usprawniające procesy produkcyjne oraz administracyjne, zgodnie z japońską filozofią ciągłego doskonalenia – Kaizen. 

Jest członkiem prestiżowej międzynarodowej organizacji Kaizen Institute Consulting Group, która skupia ponad 30 Instytutów na całym świecie i działa na rynku od ponad 25 lat.

Kaizen Institute Poland od wielu lat jest organizatorem prestiżowych wydarzeń i certyfikowanych programów, poświęconych tematyce Kaizen. Wśród nich znajdują się:

  • Międzynarodowy Kongres GEMBAKAIZEN
  • Certyfikowany program szkoleniowy Kaizen College
  • Klub Koordynatorów Kaizen
  • Studia Podyplomowe Akademia Kaizen
WIĘCEJ

Instytut Logistyki i Magazynowania

Instytut Logistyki i Magazynowania - instytut badawczy - realizuje funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w kluczowych procesach gospodarczych, podnosząc efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.
WIĘCEJ
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów