Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Bramy przemysłowe

HOLLER Polska Sp. z o.o.

HOLLER Polska Sp. z o.o.

33-100 Tarnów, Szarych Szeregów 2

, www.holler-tore.at, m.drag@holler.pl


Od 1992 roku, jako firma rodzinna, produkujemy wysokiej jakości bramy i ogrodzenia wykonane z aluminium w naszej fabryce w Leitring w Austrii. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i zastosowaniu najwyższego kunsztu produkcyjnego osiągamy najwyższą precyzję przetwarzania, która stanowi podstawę naszych produktów.

Zakres produkcji obejmuje prace rozwojowe, planowanie CAD, warsztat spawalniczy, lakierowanie proszkowe i wykończenie. Wszystko z jednej ręki i w jednym miejscu

Nasze unikalne systemy aluminiowe, spawalnicze, śrubowe oraz klipsowe i klejowe, opracowane specjalnie do bram i ogrodzeń, gwarantują indywidualność i najwyższe standardy techniczne. Nasze produkty są testowane zgodnie ze ścisłymi normami jakości i są oparte na wymaganiach ISO 9001, EN 1090 oraz testach zgodnie z EN 13241-1.

Inspirujemy naszych klientów na całym świecie poprzez ukierunkowanie na wysoką jakość, różnorodne opcje projektowania i unikalne oferty.

Uczciwość i uznanie w stosunku do naszych klientów i naszego zespołu są dla nas oczywiste i stanowią podstawę współpracy opartej na zaufaniu.

Od projektu i wyjaśnień technicznych po dostawę i nie tylko, bez względu na to, jak duży lub mały jest Twój projekt, na każdym etapie będziesz profesjonalnie wspierany przez naszych ekspertów.

Oferta produktowa:

   

  

 

 

 

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów