Przejdź do artykułu
Transport / Systemy IT

ZETO S.A. / SOOT

ZETO S.A. / SOOT

33-100 Tarnów, ul. Przemysłowa 6

Tel. 14 696 66 66
www.soot.pl, info@soot.pl


O nas

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. działa na rynku branży IT od 1975r. Firma poza główną siedzibą mieszczącą się w Tarnowie, posiada także w swoich strukturach dwa oddziały rozlokowane w województwie małopolskim – w Brzesku oraz Nowym Sączu. Od 2018 roku Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ZICOM, która skupia w swojej strukturze firmy działające w obszarach nowoczesnych technologii teleinformatycznych, ISP oraz zajmujące się m.in. projektowaniem i budową szerokopasmowych sieci światłowodowych.

W zakresie wdrożeń oferowanego przez naszą firmę, autorskiego systemu logistycznego SOOT możemy pochwalić się współpracą z uznanymi firmami z wielu branż działającymi zarówno na rynku polskim jak i na rynkach międzynarodowych. Wśród użytkowników systemu SOOT znajdują się m.in.:

  • Grupa Azoty S.A. - jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie
  • Viterra Polska Sp. z o.o. (dawniej Glencore Polska Sp. z o.o.) - lider wśród dostawców zbóż i rzepaku w Polsce. Działalność przemysłowa i marketingowa Viterra obsługiwana jest przez oddziały w 35-ciu krajach
  • Nordkalk Sp. z o.o. - lider w branży wydobycia i przetwarzania kamienia wapiennego
  • Grupa Kęty S.A. - lider na rynku polskim w zakresie dostaw wysokiej jakości zaawansowanych produktów na bazie aluminium oraz opakowań giętkich

TMS SOOT - jeden system z wieloma możliwościami

  • SOOT to zaawansowany system zarządzania transportem (Transportation Management System, TMS) dedykowany firmom produkcyjnym, handlowym oraz centrom dystrybucyjnym obsługującym znaczne ilości transportów - zarówno przychodzących jak i wychodzących
  • SOOT stanowi jednocześnie platformę logistyczną, która integruje uczestników łańcucha dostaw i przenosi komunikację w nowy, elektroniczny wymiar, zapewniając przy tym znaczne przyspieszenie wymiany danych i bardziej efektywną współpracę.
  • SOOT to także platforma przetargowo-aukcyjna umożliwiająca w sposób transparentny organizację przetargów na usługi transportowe oraz wystawianie tras i ładunków na szybkie aukcje internetowe, dzięki czemu można osiągnąć znaczne oszczędności związane z kosztami samego transportu.
  • SOOT jest również rozbudowanym, ale przy tym intuicyjnym w obsłudze, systemem zarządzania placem (Yard Management System, YMS), który umożliwia optymalną obsługę na terenie zakładu, począwszy od zaplanowania terminu transportów z wykorzystaniem funkcjonalności awizacji i okien czasowych, poprzez rejestrację czasu i przebiegu wszystkich operacji na terenie firmy, a kończąc na potwierdzeniu dostawy przed odbiorcę.

Po więcej informacji i szczegółów dotyczących systemu SOOT zapraszamy na naszą stronę www.soot.pl

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów