2016-01-13 | Partnerzy

MPM Productivity Management

MPM Productivity Management Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-konsultingowa, specjalizująca się w doradztwie i szkoleniach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania produkcją i logistyką w procesie tworzenia wartości dodanej. Firma istnieje od 1998 roku i współpracuje obecnie z 8 konsultantami.
   
Od stycznia 2009 r. MPM Productivity Management jest pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS (The Association for Operations Management) – wcześniej jako AEP (Authorized Educational Provider), czyli autoryzowany dostawca wiedzy firmowanej przez tę instytucję, obecnie jako Channel Partner. Dyrektor konsultingu MPM Productivity Management, Zbigniew Sobkiewicz, jest pierwszym Polakiem, który należy do dziewiątki Europejczyków ze stopniem mistrza w hierarchii instruktorów CPIM APICS.
 
Konsultanci dedykowani szkoleniom CPIM są aktywnymi członkami APICS. Biorą udział w ciągłym doskonaleniu kwalifikacji trenerskich zgodnych z wymogami APICS: szkolenia, uczestnictwo w The APICS Instructor Development Program, posiadają certyfikat CPIM.
Oferta MPM Productivity Management Sp. z o.o. obejmuje szeroki zakres usług w ramach kilku głównych obszarów merytorycznych:
  • Certyfikacja w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami wg standardów APICS – Certified in Production and Inventory Management (CPIM)
  • Prognozowanie i Zarządzanie Popytem
  • Profesjonalne Zarządzanie Zakupami
  • Gospodarka Magazynowa – warsztaty i audyt procesów gospodarki magazynowej
  • Warsztaty i Seminaria dla Łańcucha Dostaw – autorskie programy dedykowane; SUPPLY CHAIN SYNERGY – warsztaty oparte o symulator łańcucha dostaw The Fresh Connection; warsztaty ETO (Engineer-To-Order – projektowanie na zamówienie)
  • Lean Manufacturing
Z wyjątkiem szkoleń według standardów APICS wszystkie pozostałe programy są autorskimi rozwiązaniami firmy i konsultantów współpracujących. Firma oferuje również cykl zamkniętych warsztatów dostosowanych do specyfiki klienta, którego celem jest przełamanie barier w komunikacji między działami organizacji, a tym samym osiągnięcie najwyższej produktywności.
 
Więcej informacji: www.mpm24.com
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA