Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Systemy IT

Hardis Group Polska

Hardis Group Polska

02-676 Warszawa, ul. Postępu 15

Tel. +48 791 993 220
www.reflex-logistics.com/pl


O Reflex (Hardis Group)

Reflex to jednostka biznesowa należąca do Hardis Group, firmy z siedzibą w Grenoble (Francja), zatrudniającej 1 500 pracowników, której obroty w 2022 roku wyniosły 156 mln euro.

Firma Reflex wydaje modułowy pakiet oprogramowania do organizacji, optymalizacji i nadzorowania sieci logistycznych oraz tworzących je obiektów (punktów sprzedaży, zakładów produkcyjnych, magazynów i punktów logistyki miejskiej). Rozwiązania te, zaprojektowane przez ekspertów ds. logistyki dla pracowników sektora logistycznego, mają na celu uczynienie łańcucha dostaw bardziej wydajnym, opartym na współpracy i zrównoważonym w zmieniającym się świecie. Wykorzystują one 30 lat badań i rozwoju prowadzonych w ścisłej współpracy z niemal 450 klientami na terenie całego świata.

 

Firma Reflex prowadzi działalność we Francji, w Hiszpanii, Holandii oraz Polsce, a przy wdrażaniu swoich rozwiązań na całym świecie polega na sieci partnerów-integratorów.

Biuro analityczne Gartnera zaliczyło Hardis Group do grona wiodących dostawców systemów zarządzania magazynem WMS w Europie.

www.reflex-logistics.com/pl
www.hardis-group.com/en  

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów