Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Systemy IT

Sente

Sente

54-203 Wrocław, ul. Legnicka 51-53

Tel. +48 71 78 47 900
sente.pl, kontakt@sente.pl


W Sente od 2000 roku zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem dopasowanych do potrzeb systemów informatycznych wspomagających zarządzanie w Polskich firmach. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom rozwiązań informatycznych w pełni zaspokajających ich potrzeby w zakresie systemów wspomagających zarządzanie. Ważne dla nas jest, by realizować to zadanie w sposób kompleksowy i zintegrowany, z pełną świadomością, że rozwiązania, jakie dostarczamy to inwestycja, która w określonym czasie ma przynieść firmie wymierne korzyści. Ekonomiczne cele realizowanych projektów są dla nas największą motywacją i motorem napędowym naszego działania.

Naszym głównym atutem jest skuteczne realizowanie celów biznesowych Klienta w niestandardowych projektach wdrożeniowych oraz wysoka niezawodność prowadzonych projektów.

Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa, które łączą podobne cele, takie jak osiąganie coraz lepszych wyników i chęć stawania się liderami w swoich branżach. Poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych pomagamy im zdobywać przewagę konkurencyjną na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nierzadko sięgamy po inne rozwiązania i technologie po to, by osiągnąć najlepsze możliwe wyniki wydajności organizacji ekonomicznie uzasadnionym kosztem.

Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie usprawniać kluczowe procesy w firmach handlowych, produkcyjnych i projektowych. Co więcej, w każdym naszym projekcie za wdrożenie systemu ERP czy WMS odpowiedzialni są konsultanci, posiadający szeroką wiedzę biznesową i techniczną. To oni dbają o sukces firm naszych Klientów, czerpiąc z doświadczeń kilkudziesięciu wdrożeń potwierdzonych case study i referencjami, które pokazują istotne wzrosty efektywności.

Obszary biznesowe systemu

Teneum X to system ERP wyposażony w inteligentne rozwiązania, m.in. w obszarze Workflow, które pozwalają na samodzielne dostosowywanie się oprogramowania do rzeczywistych potrzeb poszczególnych użytkowników. Teneum X to pierwszy krok w rozwoju inteligentnego systemu ERP. Rozwiązanie pozwoli na tworzenie oprogramowanie dedykowanego konkretnym firmom i potrzebom, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, poświęcania znacznej ilości czasu konsultantów i użytkowników. Całość systemu składa się z następujących obszarów:

  • Handel i dystrybucja
  • Zaopatrzenie
  • WMS - zarządzanie magazynem
  • Zarządzanie produkcją
  • CRM
  • Platforma e-Commerce B2B
  • Finanse i księgowość
  • Zarządzanie personelem
  • Workflow i dokumenty
  • Raportowanie i analizy

ERP i WMS dla handlu – jak działają w praktyce? Krótka wycieczka po firmie dystrybucyjnej → https://www.youtube.com/watch?v=EMhmBZjjx7g&t=33s

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów