Przejdź do artykułu
2024-01-09 | Nowości dla TSL

Rewolucja w mobilnych komputerach przemysłowych

Zebra Technologies wprowadza na rynek nowe modele mobilnych komputerów przemysłowych - Zebra MC9400 i MC9450, oferując niezrównaną wydajność, trwałość i innowacyjne funkcje technologiczne.
Rewolucja w mobilnych komputerach przemysłowych (Żródło: Zebra Technologies)

Te zaawansowane urządzenia wyróżniają się rewolucyjnym modułem skanującym SE58 z technologią IntelliFocus™ dla zasięgu do 30,5 metra, zaawansowanymi opcjami łączności w tym obsługą sieci 5G, oraz biometrycznym rozpoznawaniem twarzy dla zwiększenia bezpieczeństwa danych. Wyposażone są w tylny aparat o wysokiej rozdzielczości 16 MP, funkcję OCR Wedge do efektywnego rejestrowania numerów identyfikacyjnych oraz oferują wybór spośród ośmiu rodzajów klawiatur. Znacznie przewyższają poprzednie modele pod względem mocy obliczeniowej, pamięci RAM i flash, a także gotowości do pracy w ekstremalnych warunkach dzięki wzmocnionej konstrukcji.

– MC9400 i MC9450 to przełom w technologii mobilnych komputerów przemysłowych, oferując niezrównaną wydajność i wszechstronność, niezbędną w nowoczesnym przemyśle. – podkreśla Marek Kuropieska, Prezes Aspekt Sp. z o.o., dystrybutor urządzeń do automatycznej identyfikacji.

MC9400 i MC9450 już teraz dostępne w sprzedaży, wyróżniają się jako niezawodne i wszechstronne urządzenia, przyczyniając się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa w każdym przedsiębiorstwie.

Zebra Technologies MC9400 front facing image low res700jhpg

Zdjęcie: Zebra Technologies

Więcej szczegółowych informacji technicznych znajdziesz na stronie Aspekt Sp. z o.o..

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Pierwsza na świecie kompleksowa platforma usług dla flot EV
Kopie bliźniacze to nowy standard w opiece zdrowotnej
Mapa punktów od teraz dostępna w aplikacji DPD Mobile
Firma Savills wybrała nowego dyrektora zarządzającego
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów