Przejdź do artykułu
2024-04-23 | Głos z rynku

Rozbudowany zespół Prologis

Warszawski zespół Prologis zyskał nowego dyrektora. Z dniem 1 kwietnia grono ekspertów do spraw rozwoju zasiliła Marzena Tkaczuk. Na stanowisko Capital Deployment Director będzie odpowiedzialna w szczególności za realizację projektów typu build-to-suit.
Rozbudowany zespół Prologis (Żródło: Prologis)

Tkaczuk jest związana z branżą nieruchomości komercyjnych od ponad 18 lat. Przed dołączeniem do Prologis przez 10 lat pracowała w Panattoni, gdzie była dyrektorem ds. rozwoju biznesu w dziale BTS. Wcześniej osiem lat spędziła w polskiej firmie Jartom zajmującej się nieruchomościami przemysłowymi. Jest absolwentką WyższejSzkoły Handlu i Prawa w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra zarządzania. Dotychczas realizowała projekty BTS dla takich firm jak Halfen (Leviat), Action, Ontex, Animex, Rockwell, Ideal Automotive, Kongsberg, Kellogg i wielu innych.

Marzena Tkaczuk ma bogate doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu transakcjami na rynku nieruchomości i deweloperskim. Posiada dogłębną wiedzę w zakresie negocjowania umów najmu i deweloperskich, a także transakcji zakupu gruntów i procesów due diligence. Doskonale zna specyfikę pracy z różnymi grupami interesariuszy na każdym etapie inwestycji – klientami, inwestorami, sprzedawcami gruntów, władzami lokalnymi, zespołami prawnymi, architektami oraz generalnymi wykonawcami.

– Wiedza i imponujące doświadczenie Marzeny w zakresie projektów BTS z pewnością przełożą się na kolejne ambitne realizacje dla naszych klientów. Cieszę się, że mamy najlepszych ekspertów na rynku, którzy doskonale rozumieją potrzeby rynku i potrafią im sprostać, tworząc projekty „szyte na miarę”. To kierunek, który z sukcesem rozwijamy, a dołączenie Marzeny doda nam wiatru w żagle – Paweł Sapek, Prologis Senior Vice President i Regional Head Prologis w Europie Środkowej

Niezależnie czy chodzi o bycie globalnym liderem nieruchomości logistycznych, wyznaczanie standardów w branży czy pozyskiwanie talentów, spełnione obietnice są... Made in Prologis.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Hillwood buduje 130 000 m kw. pod Poznaniem
Konferencja FutureWARE już 21 maja w Katowicach!
Amazon otworzył 50 tys. miejsc pracy dzięki robotyce
Ceremonia współpracy cargo-partner i Grupy Nippon Express
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

II Turniej Piłkarski Prologis o Puchar Naviki
Prologis z wyróżnieniem programu Great Place To Work®
Prologis kupił 23 hektary pod Warszawą
Sieć drogerii skorzysta z Prologis Park Prague D1

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów