Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Systemy IT

DataConsult S.A.

DataConsult S.A.

30-443 Kraków, ul. Marcika 14C

Tel. +48 12 654 00 05
www.dataconsult.pl, info@dataconsult.pl


DataConsult S.A. jest niezależnym producentem systemów WMS: ExpertWMS®, ExpertWMS® 3PL, ExpertWMS® Smart oraz NuboWMS (model SaaS).

Od 18 lat dostarczamy innowacyjne systemy magazynowe. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów i przepływów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych z rodziny ExpertWMS®.

System WMS ExpertWMS®

System ExpertWMS® pojawił się w rankingach najlepszych systemów WMS w Polsce w 2022 roku. Występuje on w kilku wersjach, które idealnie wpisują się w potrzeby konkretnych typów magazynów:

  • ExpertWMS® – dla dużych przedsiębiorstw – to kompleksowe rozwiązanie z projektowym podejściem do wdrożenia i zarządzania magazynami,
  • ExpertWMS® 3PL – dla operatorów logistycznych – posiada predefiniowane obszary Paleta i Karton z e-commerce, zarządzanie wielofirmowością, moduł do rozliczeń z klientami – ExpertWMS® Online,
  • ExpertWMS® Smart – dla MŚP – to gotowy WMS do szybkiego wdrożenia, zestaw predefiniowanych procesów logistycznych z analizami, raportami i wydrukami.

W 2022 r. spółka wprowadziła na rynek NuboWMS – system do zarządzania magazynem w chmurze (typu SaaS) – dostępny przez przeglądarkę i gotowy do szybkiego startu.

DataConsult S.A. znalazła się w rankingu Diamenty Forbesa 2022 - wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Z jej rozwiązań klasy WMS korzysta ponad 290 przedsiębiorstw w całym kraju.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów