Przejdź do artykułu
2023-10-25 | Wózki w akcji

PROMAG S.A. oficjalnym dystrybutorem wózków marki Combilift

Do kompleksowej oferty PROMAG S.A. – lidera na polskim rynku intralogistyki - od października bieżącego roku dołączyły wózki irlandzkiej marki COMBILIFT.

COMBILIFT to producent nowoczesnych rozwiązań w zakresie przeładunku i transportu wewnętrznego, które zwiększają wydajność, do maksimum wykorzystują przestrzeń magazynową i zapewniają wysokie bezpieczeństwo pracy. Dzięki zastosowaniu niezawodnych rozwiązań inżynieryjnych i sprawdzonych technologii, COMBILIFT to lider na rynku produktów do przeładunków i transportu wewnętrznego dłużyc.

KarolinaTokarz400px

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że wózki COMBILIFT dołączyły do naszej kompleksowej oferty wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych i warsztatów. Dzięki produktom COMBILIFT będziemy mogli jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów w zakresie optymalizacji intralogistyki w ich firmach – powiedział Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. Pani Karolina Tokarz – Jako oficjalny dystrybutor COMBILIFT oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne od doradztwa, przez dostawę, uruchomienie, szkolenia i serwis. Dodatkowo w ramach cyklu szkoleń BEZPIECZNY MAGAZYN, doszkalamy operatorów wózków z zakresu bezpiecznej eksploatacji, konserwacji i pracy wózkami w magazynach.

PROMAG S.A. jest jedyną firmą w Polsce z tak bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki. Sprzedaż tych rozwiązań firma prowadzi za pomocą sieci ponad 100 mobilnych i stacjonarnych doradców, katalogu wysyłkowego i własnych sklepów internetowych. Wózki COMBILIFT stanowią doskonałe uzupełnienie portfolio firmy. Dużą wagę PROMAG przywiązuje do rozwoju własnej myśli technicznej, know-how i inwestycji w wiedzę pracowników, co pozwala realizować firmie nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki.


Zobacz także

Wypadki w transporcie hamują rozwój branży
DACHSER i Fraunhofer z Niemiecką Nagrodą Logistyczną
Alexandre Amine Soufiani dołącza do FM Logistics
Badanie Savills wśród europejskich inwestorów
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Modułowe rozwiązanie do transportu magazynowego
PROMAG S.A. z jednym z najbardziej prestiżowych tytułów
Automatyczne magazyny wysokiego składowania Kardex
Producent odzieży ochronnej wprowadza się do Poznania

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów