Przejdź do artykułu
2021-11-04 | W magazynie

Twój sposób na magazyn

Świat, w którym towar, który dociera do Twojego magazynu, jest automatycznie skanowany i ewidencjonowany, bez konieczności ręcznej weryfikacji, jest na wyciągnięcie ręki. I to nie za sprawą nowych, nieznanych technologii, ale sprawdzonego i niezawodnego RFID. Samoskanująca bramka RFID Rewista Gate Control oszczędza czas pracy oraz pomaga wyeliminować pomyłki i straty. Jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagasz precyzyjnej identyfikacji przemieszczających się przedmiotów czy osób lub po prostu chcesz wyeliminować manualne procesy weryfikacji/potwierdzeń.

Myślisz: precyzja, optymalizacja, oszczędności. Szukasz i porównujesz najlepsze rozwiązania. Wybierasz bramki RFID Rewista Gate Control i już jesteś o krok przed konkurencją. 

Jedna bramka RFID, wiele możliwości zastosowania

Bramki RFID w magazynie automatycznie weryfikują poprawność załadunków, rejestrują przepływy towarów, opakowań, kontenerów i palet oraz osób (monitorowanie przemieszczania się pracowników na terenie magazynu). Automatyzacja odczytów minimalizuje też możliwość wystąpienia błędów. Bramki automatycznie skanujące Rewista Gate Control to także możliwość identyfikacji produktów z pełnym wglądem w ich historię (tracking w całym łańcuchu dostaw). Docenianą korzyścią i konsekwencją stosowania bramek skanujących RFID jest minimalizowanie strat w postaci pojemników do kompletacji i zniszczeń towaru.

Mobilne bramki skanujące posiadają elementy rejestrujące każdy rodzaj ruchu oraz kierunek przemieszczania (po przejściu palety z towarem przez bramkę RFID system identyfikuje ilość umieszczonych na niej produktów i przesyła te dane na serwer), a także elementy komunikacyjne (WLAN/LAN/GSM), sygnalizacyjne i dźwiękowe. Są łatwo integrowalne z system magazynowymRewistalub z innymi zewnętrznymi systemami klasy ERP/WMS/MES. 

Bramki RFID Rewista Gate Control są dostępne także jako bramki mobilne (stand alone) z dostępem do systemu Rewista Gate Control w chmurze, co daje swobodę przemieszczania ich zgodnie z potrzebami. 

Rewista Gate Control 1

Prosta instalacja, intuicyjne działanie

Pierwszym elementem w procesie automatycznej identyfikacji jest etykieta zbiorcza, umieszczona na palecie lub innym opakowaniu zbiorczym. Znajdują się na niej informacje pozyskane podczas skanowania, czyli data, rodzaj i ilość towaru, a także miejsce docelowe. Są one w czasie rzeczywistym przekazywane do serwera Rewisty i trafiają do bazy danych lub są gromadzone w chmurze.

Dowiedź się, ile czasu i oszczędności zyskasz dzięki systemowi automatycznych bramek RFID – www.aspekt.net.pl


Zobacz także

Wywiad z Michałem Drągiem - właścicielem BALU/HOLLER Polska
Magazyny spekulacyjne to nieruchomości o wysokim standardzie realizacji
IX edycja projektu In4Log na targach logistycznych Modernlog w Poznaniu
Niezawodne etykiety RFID o podwójnej częstotliwości UHF i NFC
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jak uniknąć oskarżeń o uszkodzenie towaru
Koncept-L oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Cilico
Popraw wydajność i obniż koszty operacyjne!
Nowe urządzenia GoDEX i Newland w ofercie Koncept-L

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów