Przejdź do artykułu
2021-11-04 | W magazynie

Twój sposób na magazyn

Świat, w którym towar, który dociera do Twojego magazynu, jest automatycznie skanowany i ewidencjonowany, bez konieczności ręcznej weryfikacji, jest na wyciągnięcie ręki. I to nie za sprawą nowych, nieznanych technologii, ale sprawdzonego i niezawodnego RFID. Samoskanująca bramka RFID Rewista Gate Control oszczędza czas pracy oraz pomaga wyeliminować pomyłki i straty. Jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagasz precyzyjnej identyfikacji przemieszczających się przedmiotów czy osób lub po prostu chcesz wyeliminować manualne procesy weryfikacji/potwierdzeń.

Myślisz: precyzja, optymalizacja, oszczędności. Szukasz i porównujesz najlepsze rozwiązania. Wybierasz bramki RFID Rewista Gate Control i już jesteś o krok przed konkurencją. 

Jedna bramka RFID, wiele możliwości zastosowania

Bramki RFID w magazynie automatycznie weryfikują poprawność załadunków, rejestrują przepływy towarów, opakowań, kontenerów i palet oraz osób (monitorowanie przemieszczania się pracowników na terenie magazynu). Automatyzacja odczytów minimalizuje też możliwość wystąpienia błędów. Bramki automatycznie skanujące Rewista Gate Control to także możliwość identyfikacji produktów z pełnym wglądem w ich historię (tracking w całym łańcuchu dostaw). Docenianą korzyścią i konsekwencją stosowania bramek skanujących RFID jest minimalizowanie strat w postaci pojemników do kompletacji i zniszczeń towaru.

Mobilne bramki skanujące posiadają elementy rejestrujące każdy rodzaj ruchu oraz kierunek przemieszczania (po przejściu palety z towarem przez bramkę RFID system identyfikuje ilość umieszczonych na niej produktów i przesyła te dane na serwer), a także elementy komunikacyjne (WLAN/LAN/GSM), sygnalizacyjne i dźwiękowe. Są łatwo integrowalne z system magazynowymRewistalub z innymi zewnętrznymi systemami klasy ERP/WMS/MES. 

Bramki RFID Rewista Gate Control są dostępne także jako bramki mobilne (stand alone) z dostępem do systemu Rewista Gate Control w chmurze, co daje swobodę przemieszczania ich zgodnie z potrzebami. 

Rewista Gate Control 1

Prosta instalacja, intuicyjne działanie

Pierwszym elementem w procesie automatycznej identyfikacji jest etykieta zbiorcza, umieszczona na palecie lub innym opakowaniu zbiorczym. Znajdują się na niej informacje pozyskane podczas skanowania, czyli data, rodzaj i ilość towaru, a także miejsce docelowe. Są one w czasie rzeczywistym przekazywane do serwera Rewisty i trafiają do bazy danych lub są gromadzone w chmurze.

Dowiedź się, ile czasu i oszczędności zyskasz dzięki systemowi automatycznych bramek RFID – www.aspekt.net.pl


Zobacz także

Wywiad z Michałem Drągiem - właścicielem BALU/HOLLER Polska
Magazyny spekulacyjne to nieruchomości o wysokim standardzie realizacji
IX edycja projektu In4Log na targach logistycznych Modernlog w Poznaniu
Niezawodne etykiety RFID o podwójnej częstotliwości UHF i NFC
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowe urządzenia GoDEX i Newland w ofercie Koncept-L
Zapisz się na bezpłatny webinar firmy Aspekt
Zapisz się na bezpłatny webinar firmy Aspekt
Niezawodny łańcuch dostaw zapewnia ciągłość informacji

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów