Przejdź do artykułu
2016-01-26 | Wydarzenia

AutoMapa wśród najmocniejszych marek

Po raz czwarty AutoMapa została uznana przez organizację Superbrands za jedną z najsilniejszych marek działających w Polsce, oraz jedną z najsilniejszych polskich marek!
Najlepsze marki to te, które nie tylko trwale weszły do świadomości użytkowników odpowiadając na ich potrzeby, ale jednocześnie wyzwoliły chęć utożsamiania się z wartościami, które promują. To marki zmieniające klientów w swoich najlepszych ambasadorów.
 
Organizacja Superbrands od 20 lat na całym świecie, a od 10 w Polsce wyłania ścisłą elitę wśród marek funkcjonujących na rynku.
 
Już po raz czwarty, AutoMapa została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek zdobywając wyróżnienie Superbrands 2015/16 – dla
najsilniejszych marek w Polsce (według rekomendacji konsumentów oraz oceny wizerunku marki przez ekspertów) oraz tytuł Created in Poland Superbrands 2015/16 – dla najsilniejszych marek stworzonych w Polsce.
 
- AutoMapa zawsze przykładała szczególną wagę do wizerunku i siły swojej marki. W dobie silnej konkurencji i globalizacji na rynku nawigacji
takie wyróżnienia potwierdzają siłę i pozycję AutoMapy zarówno wśród klientów jak i specjalistów. Zwłaszcza, że marka AutoMapa została w ten sposób doceniona kolejny rok z rzędu. To duży sukces i jeszcze większe wyzwanie na kolejne lata. - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Metodologia badania:

Punktem wyjścia jest lista marek tworzona w oparciu o wyniki niezależnych badań rynku przeprowadzanych przez Superbrands we współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia. Badanie zostało przeprowadzone we wrześniu b.r. na próbie przekraczającej N=15055 i uwzględniało ponad 2300 marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. W badaniu mierzono wspomaganą znajomość marki, skłonność do polecenia marki oraz (po raz pierwszy) kapitał marki, wyniki były ważone do struktury populacji ze względu na płeć oraz przedział wiekowy.
 

Zobacz także

UPS przekaże dwa defibrylatory dla publicznych obiektów sportowo-kulturalnych w Łodzi.
Co będzie przyszłością polskiego rynku logistycznego i magazynowego?
Po rekordowej liczbie miejsc pracy utworzonych w 2015 r. Amazon kontynuuje inwestycje w Europie.
Kontynuacja współpracy Hellmann Worldwide Logistics Polska z firmą Viessmann sp. z o.o.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Tork finalistą XVII edycji projektu Superbrands
Tork w gronie laureatów Superbrands
Tork w gronie laureatów XV edycji Superbrands Polska
GLS przypisuje do każdej z paczek współrzędne geograficzne

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów