Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Automatyka

PROMAG S.A.

PROMAG S.A.

61-371 Poznań, ul. Romana Maya 11

Tel. 61 655 82 00
Fax. 61 655 82 03
www.promag.pl, promag@promag.pl


PROMAG S.A. to producent i integrator kompleksowego wyposażenia magazynowego. Jako lider na rynku już od ponad 40 lat kreujemy standardy polskiej branży intralogistycznej, łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Swoim Klientom służymy wiedzą i doświadczeniem w wyposażaniu magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów oraz biur i zapleczy socjalnych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć dla niego najkorzystniejsze rozwiązanie. Regały magazynowe, wózki widłowe, systemy przenośników, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty PROMAG S.A.  Własne know-how i bogate doświadczenie pozwalają nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w obszarze intralogistyki. Za pomocą automatycznych rozwiązań do składowania, kompletacji, transportu i identyfikacji towarów już od lat z powodzeniem wprowadzamy polskie firmy w erę LOGISTYKI 4.0.

To co nas wyróżnia na rynku to to, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce z tak bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki. Sprzedaż tych rozwiązań prowadzimy za pomocą sieci ponad 100 mobilnych doradców, platformy sprzedażowej b2bpromag.pl oraz sklepu internetowego epromag.pl. Posiadamy też własny zakład produkcyjny w Bolechowie oraz nowoczesne Centrum Logistyczne w podpoznańskim Koninku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie promag.pl oraz w mediach społecznościowych na FB https://www.facebook.com/PromagSA/ i na LinkedIN https://www.linkedin.com/company/promag-s-a-/

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów