Przejdź do artykułu
2021-04-03 | Głos z rynku

Nowy Prezes DSV Solutions w Polsce

Zmiany w strukturach DSV w Polsce. Wojciech Cipiur obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Spółki DSV Solutions, zastępując Macieja Walendę, który pełnić będzie funkcję w strukturach DSV A/S.

1 marca 2021 stanowisko Prezesa Zarządu DSV Solutions objął Wojciech Cipiur, zastępując na stanowisku Macieja Walendę, który kontynuować będzie pełnienie funkcji Executive Vice President w strukturach DSV A/S, a także pełniąc funkcję w Radzie Nadzorczej.

- To istotny krok rozszerzania struktur DSV Solutions w Polsce i jestem przekonany, że Wojciech idealnie wpisuje się w nasz model biznesowy oraz będzie kontynuować ścieżkę wzrostów. Nasza organizacja w Polsce jest niezwykle silna, a dodatkowe wzmocnienie pozwoli nam na jeszcze lepszą koncentrację na Klientach i doskonaleniu procesów – Powiedział Maciej Walenda.

Kariera Wojciecha Cipiura od wielu lat związana była z Grupą Dachser, w której pełnił szereg funkcji na rynku polskim i niemieckim, a w ostatnim czasie z biura w Hong Kongu zarządzał logistyką kontraktową w regionie APAC.

- Po kilku latach wracam na polski rynek logistyczny i dołączam do bardzo znanej i dynamicznej organizacji. Cieszę się z zaufania, którym obdarzył mnie Maciej i holding DSV Solutions. Wraz z moim zespołem będziemy dążyli do zwiększania naszej pozycji na rynku oraz budowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dla obecnych i nowych Klientów – Powiedział Wojciech Cipiur.

DSV Solutions jako część Grupy DSV koncentruje się na rozwiązaniach z zakresu Logistyki Kontraktowej realizując zadania na powierzchni 6 mln m2 w 400 lokalizacjach na świecie. W Polsce, Spółka DSV Solutions posiada aktualnie 14 lokalizacji z wysoko wyspecjalizowanymi rozwiązaniami dla farmacji, branży przemysłowej, retail, automotive oraz sektora e-commerce.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Transport po zmroku w zgodzie z przepisami
Nowy Prezes UPS Europe w ogniu pytań
Frigo Logistics poszerza usługi o transport leków
DACHSER rozwija sieć połączeń z zachodem
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DACHSER rozwija sieć połączeń z zachodem
DACHSER z setnym lotem czarterowym w 2020 roku
Dachser realizuje rotacyjne loty na trasie Frankfurt-Chicago
Przewozy lotnicze wracają do normalności
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA