Usługi / Operatorzy logistyczni

HUB Logistics Sp. z o.o.

HUB Logistics Sp. z o.o.

00-008 Warszawa, Marszałkowska 126/134

Tel. +48 22 278 27 20
, www.hub.fi/pl/


HUB Logistics jest niezależnym, prywatnym operatorem logistycznym z siedzibą w Finlandii z niemal 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu logistyką i łańcuchem dostaw. Usługi świadczone przez HUB obejmują outsourcing logistyki wewnętrznej, logistykę magazynową (w tym rozwiązania z zakresu automatyki), doradztwo w zakresie logistyki i łańcucha dostaw (oferowane w Polsce pod istniejącą od ponad 15 lat marką Logisys), a także szereg usług o wartości dodanej. HUB oferuje również produkcję opakowań drewnianych, projektowania opakowań i usługi pakowania, a także kompleksowe usługi z zakresu spedycji.

HUB Hakkila front

Outsourcing logistyki wewnętrznej

Usługa oferowana przez HUB logistics to więcej niż tradycyjny outsourcing. Jest to partnerski model współpracy, w którym wygrywa każda ze stron dzięki wartości dodanej i oszczędnościom wygenerowanym w obszarze logistyki wewnętrznej. Kapitał i aktywa Klienta zaczynają pracować w bardziej efektywny sposób dzięki przekształceniu kosztów stałych w koszty zmienne (perfomance-based model).

HUB logistics zawiera kontrakt z Klientem na obsługę wspólnie określonych procesów logistycznych wewnątrz przedsiębiorstwa i przejmuje pełną odpowiedzialność za ich realizację. Składa się na to zarządzanie operacjami i zasobami, w tym personelem, usługi dodatkowe niezbędne do prawidłowej realizacji procesów, a nawet finansowanie inwestycji w infrastrukturę i automatykę magazynową.

HUB 3 DSC1750 2

Kluczem do sukcesu jest optymalizacja, którą HUB logistics przeprowadza w ramach współpracy z klientem. To dzięki wdrażanym usprawnieniom i ciągłemu doskonaleniu generowana jest wartość dodana stanowiąca źródło finansowania tej współpracy. Jest ona możliwa ze względu na wieloletnie doświadczenie HUB logistics, sprawdzone procedury działania, a także innowacyjne narzędzia wspomagające realizację zadań. Niezwykle istotna jest także elastyczność we współpracy oraz personalizacja usług polegająca na ich precyzyjnym dopasowaniu do specyfiki działalności i celów biznesowych Klienta.

Spedycja drogowa

Jako integrator usług logistycznych, za podstawowy cel stawiamy sobie umożliwienie naszym klientom maksymalnej koncentracji na podstawowej działalności. Oferta HUB logistics w zakresie transportu i spedycji dopełnia nasze portfolio zintegrowanych usług zarządzania logistyką, dzięki czemu, współpracujący z nami Klienci mogą w pełni skupić się na realizacji swoich celów biznesowych.

Kompleksowa oferta HUB logistics obejmuje usługi transportu drogowego oraz spedycji na terenie kraju oraz całej Europy.

Będąc strategicznym partnerem, patrzymy na potrzeby naszych klientów z szerszej perspektywy całościowego zarządzania logistyką. Stąd, proponowane przez nas rozwiązania zawsze skupiają się na analizie indywidualnych potrzeb i celów oraz doborze najbardziej optymalnego sposobu ich realizacji.

Oprócz szerokich kompetencji w obszarze projektowania i optymalizacji rozwiązań transportu i spedycji, wynikających doświadczeń współpracujących z nami ekspertów, posiadamy również rozwiniętą sieć partnerów i podwykonawców oraz niezbędne licencje.

Doradztwo logistyczne

Naszą działalność konsultingową realizujemy pod marką Logisys – istniejącą od ponad 15 lat, wiodącą marką konsultingową w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, która posiada uznaną pozycję rynkową oraz największe doświadczenie w Polsce. Logisys działa kompleksowo i skutecznie, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo i wymierne efekty biznesowe.

Nasz zespół projektował i usprawniał logistykę dla ponad 200 przedsiębiorstw w Polsce i poza jej granicami, realizując ponad kilkaset różnorodnych i niejednokrotnie bardzo skomplikowanych projektów. Zbudowaliśmy centrum kompetencji logistycznych które obejmują pełne spektrum wiedzy, doświadczenia i know-how w dziedzinie optymalizacji logistyki i łańcucha dostaw. Zgromadzona przez lata baza wiedzy i umiejętności pozwala efektywnie i skutecznie optymalizować logistykę przedsiębiorstw z różnych branż.

Od 2017, Logisys jest częścią grupy HUB Logistics.

Logistyka kontraktowa:

Przemysław Piętak
Dyrektor Zarządzający
przemyslaw.pietak@hublogistics.pl
+48 786 872 818

Spedycja drogowa:

Karol Przyrowski
Business Development Manager
karol.przyrowski@hublogistics.pl
+48 698 604 093

Konsulting logistyczny:

Bartosz Jacyna
Head of Strategic Projects
bartosz.jacyna@hublogistics.pl
+48 694 427 596

 

 

 
 
 
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA