2019-12-30 | Z ładunkiem w drodze

Codzienne połączenia z Polski do Belgii

Od końca stycznia 2020 r. nowe serwisy PCC Intermodal na transportowej mapie Europy. Antwerpia i Genk będzie skomunikowana z najważniejszymi regionami w Polsce.
Codzienne połączenia intermodalne pomiędzy Polską a Beneluxem dadzą klientom alternatywę dla obecnie obsługiwanych drogą ciągów ładunkowych. Transit time dla nowych połączeń pomiędzy Belgią a Polską, w zależności od regionu dostarczenia, będzie wynosił 2-4 dni. Pierwsze bookingi na pociąg z/do Belgii są już przyjmowane w Dziale Obsługi Klienta.

Już dziś polski operator intermodalny – PCC Intermodal – 8 razy w tygodniu dowozi koleją ładunki z Polski do Holandii. Serwisy na tej linii wyróżniają się wysoką konkurencyjnością względem dalekodystansowej drogi i godną uznania punktualnością (ponad 98%!).

Intermodalne serwisy pomiędzy Polską a Antwerpią w tej chwili obsługiwane są przez Rotterdam oraz Duisburg i dostępne są 3 razy w tygodniu. Uruchomienie codziennych, w tym również bezpośrednich połączeń (zarówno z portu w Antwerpii (MainHub) jak i z regionu Genk (Belgia kontynentalna - Haven Genk) da możliwość ładunkom skonteneryzowanym dotrzeć do celu jeszcze szybciej!

mapka Belgia

PCC Intermodal na rynku jest od 2005 roku. Zarządza 4 terminalami: w Kutnie (Centralna Polska); w Brzegu Dolnym (Dolny Śląsk), w Gliwicach (Górny Śląsk) i we Frankfurcie nad Odrą (rejon Berlina i Branderburgii), oraz posiada depo kontenerowe w Kolbuszowej (Podkarpacie).

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Loconi Intermodal zapowiada przewóz rekordowej liczby kontenerów
GEFCO uruchamia nową regularną linię pociągów blokowych
Czas transportu z Chin zależy tylko od środka lokomocji
FedEx Express poszerza ofertę pomiędzy Europą a Azją
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Intermodal może ułatwić transport w Europie
Nowe huby i szlaki handlowe są nieuniknione
Loconi Intermodal rozwija usługi depotowe i terminal w Warszawie
Kolejne cztery urządzenia zasilą PCC Intermodal
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA