2019-10-25 | Z ładunkiem w drodze

FedEx zacznie latać do kolejnych krajów

FedEx Express połączy firmy z regionu Azji i Pacyfiku z rynkami w Europie. FedEx poszerza bowiem zakres oferty International Economy dla Azji Pacyficznej o kolejne rynki: Bułgarię, Maltę oraz Cypr. Z kolei usługa International Economy Freight obejmie dodatkowo rynek rumuński i estoński. Łącznie to oznacza możliwość korzystania z blisko 68 lotów na trasie Azja Pacyficzna - Europa.

FedEx International Economy to przystępna cenowo usługa transgraniczna „od drzwi do drzwi”, uwzględniająca odprawę celną i zapewniająca konkurencyjne czasy doręczeń. Umożliwia klientom obniżenie kosztów mniej pilnych przesyłek, bez ryzyka w zakresie ich doręczenia. Usługa została stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP), skupiających się na ograniczaniu kosztów prowadzenia biznesu. Mogą one korzystać z globalnego zasięgu sieci FedEx oraz wysokiej niezawodności usługi, po umiarkowanych cenach dla mniej pilnych przesyłek.

W całym regionie obserwujemy dynamiczną ekspansję MŚP, napędzaną rozwojem gospodarki cyfrowej. Przedsiębiorcy stawiają czoła wyzwaniom związanym z eksportem i importem towarów, poszukując alternatywnych, ekonomicznych rozwiązań transportowych, obok przesyłek ekspresowych.

„Dzięki rozszerzeniu naszej oferty International Economy, małe i średnie firmy są teraz w stanie korzystać z jeszcze większej liczby możliwości na jednym z najważniejszych szlaków handlowych na świecie” - powiedział Bert Nappier, prezes FedEx Express Europe i CEO TNT. „Łączenie kolejnych rynków pomiędzy Europą i Azją dzięki niezawodnej siatce połączeń daje naszym klientom możliwość rozwoju ich biznesu oraz pozwala uzyskać nowych klientów, na całym świecie” – dodał.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Geis dostarcza towary dla Pepco
PEKAES zakończył kolejną inwestycję
Koszty użytkowania silników CNG/LNG są niższe niż Diesla
Megaciężarówki Dachser przemierzają czeskie drogi
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA