2019-09-19 | Nowości dla TSL

Recepta na sukces w intralogistyce

Remmert weźmie udział w tegorocznych targach Blechexpo 2019 w Stuttgarcie. Zaprezentuje tam kompleksowe rozwiązania przepływu materiałów, które mogą być rozbudowywane modułowo wraz z rosnącymi potrzebami produkcyjnymi klientów. Od 5 do 8 listopada specjaliści odwiedzający stoisko Remmert (hala 1, miejsce 1612) będą mogli gruntownie zapoznać się z zaletami zintegrowanego, niezależnego od producenta systemu magazynowania i transportu, opartego na modułach.
Jako producent związany z przemysłem metalowym, Remmert od zawsze dąży do zapewnienia swoim klientom niezawodnych rozwiązań i maksymalnego bezpieczeństwa inwestycji. Na swoim stoisku targowym producent wskaże jak można osiągnąć wymierny wzrost produktywności, dzięki wprowadzeniu niezależnych od producenta systemów automatyzacji przetwarzania blachy. Zapewniają one maksymalną elastyczność za sprawą swojej modułowej konstrukcji.

Modułowa rozbudowa odpowiedzią na wzrost produktywności

Modułowa budowa standardowych komponentów Remmert umożliwia tworzenie z nich różnorodnych kombinacji i tym samym, dostosowanie przepływu materiałów do potrzeb klientów. To przewaga, która zapewnia elastyczność i niezależność od producenta. Dodatkową zaletą jest swoboda konfigurowania poszczególnych procesów. Dzięki modułom, każdy system może zostać szybko i łatwo rozbudowany. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą sprostać rosnącej dynamice produkcji oraz odpowiednio przygotować się na przyszłość. Podstawową zasadą wszystkich rozwiązań firmy Remmert jest przy tym szerokie spojrzenie na cały proces, co pozwala na optymalizację efektywności.

„Nasz asortyment produktów obejmuje zarówno systemy magazynowe oszczędzające przestrzeń, jak i automatyzację, która pozwala zwiększyć wydajność, a także oprogramowanie” - wyjaśnia Paweł Zieliński, Dyrektor Generalny Remmert w Europie Wschodniej. „Zapraszamy specjalistów do dyskusji o nadchodzących wyzwaniach w sektorze przetwarzania blach oraz wspólnego wypracowania optymalnych rozwiązań – zgodnie z naszą dewizą “we make material flow”.


Zobacz także

WIŚNIOWSKI prezentuje bramę garażową dla biznesu
Nowy system pojemników ECOBIN od Georg Utz
Inteligentne drukarki Honeywell i inne nowości na targach Taropak
SSI SCHÄFER prezentuje regały do magazynów dystrybucyjnych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Automatyzacja optymalizuje przepływu materiałów
Czy rynek regałów magazynowych może być innowacyjny i konkurencyjny?
Automatyzacja dla małych i dużych – jakie rozwiązania wybierają polskie firmy?
Remmert prezentuje kluczowe trendy w obszarze intralogistyki
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA