2019-07-01 | Nowości dla TSL

PR 600: System regałów najwyższej jakości

Regały firmy SSI SCHÄFER zapewniają dużą swobodę ruchu, umożliwiającą szybką rotację towarów, niezależnie od tego, czy znajdują się ona na paletach, czy innych elementach ładunkowych. System PR 600 nadaje się do magazynowania średnio- i wielkogabarytowych produktów o dowolnym obciążeniu – na przykład w magazynach dystrybucyjnych.

Dzięki modułowej budowie, system PR 600 można optymalnie zaprojektować dla najbardziej wymagających klientów, jednocześnie zapewniając możliwość rozbudowy w przyszłości. Bogata oferta akcesoriów uzupełniających zapewni dopasowanie do indywidualnych rozwiązań.

Najwyższa jakość i maksymalne bezpieczeństwo.

System PR600 zbudowany jest z materiałów najwyższej jakości. Przemyślany projekt zapewnia stuprocentową stabilność konstrukcji oraz maksymalne bezpieczeństwo w magazynie. Wykorzystywana jest cała powierzchnia regału niezależnie od ilości poziomów belkowych. Kompletne regały są dostępne z głębokością ramy w zakresie od 850 mm do 1100 mm i i wysokości do ponad 14 m. Niestandardowe wymiary dostępne są na zamówienie.

DB Schenker: efektywna logistyka części zamiennych

DB Schenker wspiera swoich klientów niezawodnymi usługami w zakresie magazynowania i transportu. Aby zapewnić szybki łańcuch dostaw na szwajcarskim rynku, przedsiębiorstwo buduje w Effretikon nowe centrum dystrybucji dla branży motoryzacyjnej. System regałów paletowych PR 600 dzięki swojej modułowości okazał się idealnym rozwiązaniem do wymagań firmy DB Schenker. Składowanie opon odbywa się na europaletach w obszarze przeznaczonym wyłącznie na opony. W celu optymalizacji ruchu w hali stworzono dodatkowe przejście dla osób i wózków widłowych. Dzięki płytom wiórowym na belki podłużne i pionowe przegrody szyby przeciwwiatrowe przednie i tylne są bezpiecznie i starannie magazynowane.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj


Zobacz także

Kolejna generacja manipulatorów do przenoszenia ładunków
Teneum – nowatorski system ERP od Sente
B&R prezentuje sterownik X90 z technologią bezpieczeństwa
Transport stali wymaga specjalnych rozwiązań transportowych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Hi280: system półkowy, który rozwija się z firmą
WDX kupuje od Feralco połowę udziałów w spółce zależnej
Regały przepływowe mimo wysokiej ceny oferują same przewagi
Regały przesuwne to nie tylko oszczędność miejsca w magazynie, ale również szereg innych korzyści
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA