2019-07-30 | Nowości dla TSL

Aspekt Sp. z o.o. zaprasza do Poznania!

Tysiące nowości, inspirujące dyskusje i goście z całego świata. Od 30 września do 3 października w Poznaniu trwać będą Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak. Zapraszamy na stoisko firmy Aspekt Sp. z o.o. po nowinki od Honeywella.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak w Poznaniu to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w naszej części Europy. O randze imprezy świadczy chociażby jej imponująca tradycja - odbywa się już po raz 31! W ubiegłym roku wzięło w niej udział 430 wystawców z 19 krajów świata, a targi odwiedziły ponad 42 tys. profesjonalistów. Dla producentów, dystrybutorów i firm świadczących technologiczne i logistyczne wsparcie dla firm to okazja do przedstawienia najnowocześniejszych rozwiązań w branży opakowań i etykiet - nowych materiałów, urządzeń, aplikacji, maszyn pakujących, drukarek, ale też innowacyjnych systemów znakowania czy identyfikowania produktów.

W tym roku uczestnicy targów biorą na warsztat m.in. ekologiczne opakowania i e-commerce. Rozwój e-commerce silnie dzisiaj wpływa na branżę opakowań i etykiet, ale ma też znacznie szersze oddziaływanie.

„E-commerce napędza rozwój logistyki i całej branży magazynowej i jest to trend globalny. Sprzedaż wielokanałowa, sieć magazynów ostatniej mili, dostawy tego samego dnia - to wszystko zawdzięczamy właśnie rozwojowi e-commerce. Logistyka musi za tym nadążyć i oferować narzędzia dla realizacji celów. A celem jest jak najszybsza dostawa do klienta zamówionego towaru” – komentuje Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt Sp. z o.o.

Aspekt Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych w Polsce firm w branży automatycznej identyfikacji produktów i procesów w firmach produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Wspiera cyfrową transformację przedsiębiorstw wyposażając je rozwiązania takie jak nowoczesne systemy WMS, komputery mobilne, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet czy sieci WLAN.

To właśnie takie rozwiązania gwarantują klientom szybkie dostawy, jakich oczekują.

W tym roku na targach Taropak Aspekt łączy siły z prawdziwą legendą. „Naszym partnerem podczas targów będzie Honeywell, amerykański potentat w dziedzinie nowoczesnych technologii. Współpracujemy z marką Honeywell nie od dziś i bardzo się cieszymy, że tak potężna firma po raz kolejny będzie nam towarzyszyć podczas targów Taropak. Traktujemy to jako wyraz zaufania dla wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów” – mówi Marek Kuropieska.

Od lat podczas targów Taropak prezentowane są nowatorskie rozwiązania w dziedzinie druku. Na stoisku firmy Aspekt zobaczyć będzie można w działaniu m.in. inteligentną drukarkę Honeywell PX940. To urządzenie ze zintegrowanym weryfikatorem etykiet, które gwarantuje bezbłędne drukowanie, spełniające najbardziej rygorystyczne normy w tym zakresie. Aspekt zaprezentuje też m.in. działające w oparciu o system Android terminal wózkowy Thor VM1A Honeywell czy komputer mobilny Honeywell Dolphin CK65.

„Obecne w magazynach króluje system Windows, ale Microsoft wstrzymuje dla niego dalsze wsparcie, w związku z czym jest on stopniowo zastępowany przez Android. Spodziewam się, że to przejście będzie jednym z tematów najczęściej poruszanych podczas targów Taropak” – komentuje Kuropieska.

Do zobaczenia na targach Taropak w Poznaniu!

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

SSI SCHÄFER prezentuje regały do magazynów dystrybucyjnych
Kolejna generacja manipulatorów do przenoszenia ładunków
Teneum – nowatorski system ERP od Sente
B&R prezentuje sterownik X90 z technologią bezpieczeństwa
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zmiany w mobilnych systemach operacyjnych
Aspekt doceniony za rozwój działalności
Brother wprowadza na rynek nową drukarkę do etytkiet
Mobilna drukarka Leitz Icon z nowymi funkcjami aplikacji dopasowanymi do logistyki już na rynku.
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA