Przejdź do artykułu
2021-12-22 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Jet-Printer rozwija się w Warsaw Distribution Center

Firma Jet-Printer Sp. z o.o. producent oraz specjalista z branży druku i IT zdecydowała się na wynajęcie ponad 1000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku Warsaw Distribution Center. Kompleksowe usługi doradcze na rzecz najemcy zapewniła firma AXI IMMO.

Jet-Printer świadczy usługi doradztwa w zakupie urządzeń drukujących i faksujących, ich serwisowania, outsourcingu druku, sprzedaży urządzeń nowych i używanych, a także skupu i odbioru zużytych materiałów eksploatacyjnych. Firma jest producentem kompatybilnych materiałów do druku marki Laser Experts.

 Poszukiwaliśmy magazynu, który po pierwsze byłby w niewielkiej odległości od naszej siedziby głównej, po drugie umożliwiałby obsługę klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług na miejscu. Nowa powierzchnia zapewni firmie dodatkowe miejsce do składowania, a także będzie stanowić bezpośrednie zaplecze dla prowadzonego serwisu – powiedział Dariusz Mirowski, Prezes, Jet-Printer.

Firma Jet-Printer zajmie docelowo 1002 mkw. powierzchni magazynowej, którą uzupełni 48 mkw. zaplecze biurowo-socjalne.

 Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta na liście potencjalnych obiektów szybko znalazł się kompleks Warsaw Distribution Center, który swoją lokalizacją doskonale wpisywał się w jego potrzeby. Nowy magazyn znajduje się blisko siedziby głównej firmy. Odległość 3 km umożliwia wygodne połączenie pomiędzy obiema lokalizacjami w nieco ponad 5 minut jazdy samochodem. Dodatkowo park znajduje się w Warszawie w pobliżu węzła Opacz-Kolonia, który łączy Południową Obwodnicę Warszawy z trasą S7, co umożliwia elastyczną obsługę klientów z całej Warszawy i okolic – komentuje Paweł Bułajewski, Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Warsaw Distribution Center to nowoczesne centrum magazynowe i biurowe składające się z pięciu budynków o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. Park zlokalizowany jest przy ul. Szyszkowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie, w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina, a także niedaleko Południowej Obwodnicy Warszawy (POW) łączącej autostradę A2 z drogą ekspresową S7.


Zobacz także

Co oferuje usługa inspekcji technicznej pojazdu?
Atos i Dassault Systèmes globalnymi partnerami
Panattoni Park Koluszki trafi do użytku w 2022 r.
Sieć Biedronka inwestuje w system beaconów IOT
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

LPP Logistics buduje centrum dystrybucyjne w Rumunii
GXO przedłuża współpracę z wieloletnim klientem
Rekordowy obrót polskiego generalnego wykonawcy

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów