Przejdź do artykułu
2021-12-22 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Jet-Printer rozwija się w Warsaw Distribution Center

Firma Jet-Printer Sp. z o.o. producent oraz specjalista z branży druku i IT zdecydowała się na wynajęcie ponad 1000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku Warsaw Distribution Center. Kompleksowe usługi doradcze na rzecz najemcy zapewniła firma AXI IMMO.

Jet-Printer świadczy usługi doradztwa w zakupie urządzeń drukujących i faksujących, ich serwisowania, outsourcingu druku, sprzedaży urządzeń nowych i używanych, a także skupu i odbioru zużytych materiałów eksploatacyjnych. Firma jest producentem kompatybilnych materiałów do druku marki Laser Experts.

 Poszukiwaliśmy magazynu, który po pierwsze byłby w niewielkiej odległości od naszej siedziby głównej, po drugie umożliwiałby obsługę klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług na miejscu. Nowa powierzchnia zapewni firmie dodatkowe miejsce do składowania, a także będzie stanowić bezpośrednie zaplecze dla prowadzonego serwisu – powiedział Dariusz Mirowski, Prezes, Jet-Printer.

Firma Jet-Printer zajmie docelowo 1002 mkw. powierzchni magazynowej, którą uzupełni 48 mkw. zaplecze biurowo-socjalne.

 Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta na liście potencjalnych obiektów szybko znalazł się kompleks Warsaw Distribution Center, który swoją lokalizacją doskonale wpisywał się w jego potrzeby. Nowy magazyn znajduje się blisko siedziby głównej firmy. Odległość 3 km umożliwia wygodne połączenie pomiędzy obiema lokalizacjami w nieco ponad 5 minut jazdy samochodem. Dodatkowo park znajduje się w Warszawie w pobliżu węzła Opacz-Kolonia, który łączy Południową Obwodnicę Warszawy z trasą S7, co umożliwia elastyczną obsługę klientów z całej Warszawy i okolic – komentuje Paweł Bułajewski, Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Warsaw Distribution Center to nowoczesne centrum magazynowe i biurowe składające się z pięciu budynków o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. Park zlokalizowany jest przy ul. Szyszkowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie, w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina, a także niedaleko Południowej Obwodnicy Warszawy (POW) łączącej autostradę A2 z drogą ekspresową S7.


Zobacz także

Co oferuje usługa inspekcji technicznej pojazdu?
Atos i Dassault Systèmes globalnymi partnerami
Panattoni Park Koluszki trafi do użytku w 2022 r.
Sieć Biedronka inwestuje w system beaconów IOT
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Adam Majchrzak w szeregach firmy doradczej Savills
Arvato realizuje obsługę logistyczną firmy GUESS
Koło Konina powstanie panad 600 tys. mkw magazynów
Polska celem dużych inwestycji zagranicznych

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów