Przejdź do artykułu
2021-12-20 | Wymiana doświadczeń

MHC MOBILITY wprowadza nową usługę

MHC MOBILITY, dostawca rozwiązań w zakresie mobilności odpowiadających potrzebom różnych biznesów, wprowadza nową usługę. W ramach umowy długoterminowej Klienci będą korzystać z regularnych inspekcji technicznych przeprowadzanych przez Strefowego Inspektora Technicznego.

Dla pojazdów dostawczych i ciężarowych wynajętych w ramach FSL (Full Service Lease), MHC MOBILITY dedukuje Strefowego Inspektora Technicznego, którego zadaniem jest systematyczne dbanie o stan techniczny floty Klientów. Inspekcje odbywać się będą kwartalnie, dzięki czemu w ciągu miesiąca zweryfikowanych zostanie ponad 100 pojazdów. Strefowy Inspektor MHC Mobility posiada szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie branży transportowej oraz mechaniki samochodowej, jak i obsługi technicznej wyspecjalizowanej floty.

Inspekcje są unikalną na rynku usługą, która w wielu przypadkach wykrywa usterki mogące prowadzić do poważnej awarii. – Inspekcje pojazdów w ramach utrzymania floty to nasza autorska, unikalna usługa na rynku. Głównym celem pracy Inspektora jest utrzymanie pełnej sprawności technicznej pojazdów oraz stała komunikacja z Klientami w zakresie działań koniecznych dla zapewnienia niezawodności ich floty. – mówi Marcin Chała, Inspektor Techniczny MHC Mobility.

Do drobnych napraw należą m.in.: naprawa oświetlenia, kontrola ciśnienia w ogumieniu czy usprawnieni systemów hydraulicznych. Jeśli jednak oględziny wykażą większą usterkę, Inspektor kieruje pojazd bezpośrednio do serwisu lub zgłasza go do Assistance. Obowiązkiem Inspektora technicznego jest również kontrola zasadności napraw wykonywanych w serwisach mechanicznych, dzięki czemu Klienci MHC MOBILITY mają pewność, że serwisy, z którymi współpracuje firma zapewniają rzetelne naprawy i wysoką jakość usług.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Panattoni Park Koluszki trafi do użytku w 2022 r.
GEFCO tworzy ekologiczny łańcuch dostaw
Powstaje coraz więcej obiektów ostatniej mili
Innowacje w świecie medycyny na targach CES 2022
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Łatwe zarządzanie wyposażeniem floty z Inspecto
Prologis instaluje stacje napraw jednośladów
Webfleet i Bridgestone wprowadzają zintegrowany TPMS
Neutralność klimatyczna w sieci Żabka do 2025

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów