2020-10-13 | Wydarzenia

Pierwsza w historii globalna e-konferencja dot. transportu

Od 27 do 29 października Dematic będzie gospodarzem w pełni wirtualnej Konferencji Transportu i Logistyki Materiałów (MHLC). Organizowane od 35-lat w USA wydarzenie poświęcone wszystkim aspektom logistyki we-wnętrznej po raz pierwszy zostanie udostępnione na całym świecie.

MHLC to cykliczne wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla organizacji zajmujących się edukacją i in­for­macją w zakresie łańcucha dostaw. W tym roku tematem przewodnim jest Future Forward. Zagadnieniu temu poświęcono seminaria edukacyjne, przemó­wienia oraz panele dyskusyjne, zapewniając możliwość nawiązywania kontaktów członkom organizacji i osobom prywatnym, które chcą rozwijać swoją wyobraźnię i planować przyszłe sukcesy.

Trzydniowe wirtualne wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Wypełnią je prezentacje, dyskusje oraz materiały, które:

•    odniosą się do problemów związanych z łączeniem się przedsiębiorstw oraz wyzwaniami w zakresie tradycyjnego łańcucha dostaw,
•    wskażą opcję rozwoju w niepewnym środowisku biznesowym,
•    przedstawią, w jaki sposób sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, big data i robotyka zmieniają oblicze sprzedaży detalicznej i logistyki.

Obejrzeć można będzie wystąpienia m.in. badaczki technologii, przedsiębiorczyni, założycielki i CEO Stellar Capacity i Young Global Leader Światowego Forum Ekonomicznego Claudii Olsson, byłego dyrektora spółki Alibaba Portera Erismana, frontmana zespołu Iron Maiden Bruce’a Dickinsona, jak również kierowcy Formuły 1 i trzynasto­krot­nego zdobywcy Grand Prix Davida Coultharda.

„Future Forward to metoda i sposób myślenia dla profesjonalistów w dziedzinie łańcucha dostaw, którzy muszą stawić czoło nieoczekiwanym wydarzeniom 2020 roku” – podkreślił Hasan Dandashly, prezes i dyrektor generalny Dematic. "Wprowadzając MHLC na wirtualną platformę i zapraszając cały świat do udziału w konferencji, mamy nadzieję dać uczestnikom możliwość zapoznania się ze spostrzeżeniami, strategiami i innowacjami, które przyczynią się do ich przyszłego sukcesu" - dodał.

Program MHLC 2020 przeznaczony jest w szczególności dla specjalistów ds. łańcucha dostaw i logistyki zainteresowanych nowymi osiągnięciami – zarówno dla swoich firm, jak i w zakresie osobistego rozwoju. Konferencję podzielono na cztery ścieżki tematyczne:

  • Reset: utrzymanie względnej równowagi pomiędzy podażą i popytem bez poświęcania rentow­ności lub zadowolenia klienta.
  • Zmiana: podejmowanie szybkich, daleko idących decyzji, które mogą spowodować rozkwit albo upadek firmy.
  • Zakłócenie: rozpoznanie trendów w oprogramowaniu i technologii, które zmieniają oblicze handlu.
  • Transformacja: ciągłe przewartościowywanie problemów, ponowna ocena opcji, działania restrukturyzacyjne.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, zapraszamy na stronę mhlc.com.


Zobacz także

Promag zaprasza na forum online MAGAZYN PRACUJĄCY ZDALNIE
Dassault Systèmes zaprasza na wirtualne wydarzenie „Connected Industry“
Już za dwa tygodnie odbędą się targi Packaging Innovations
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Sortery magazynowe dla sektora e-commerce decydują o szybkości dostaw
Dematic zautomatyzuje centrum dystrybucyjne sieci sklepów REMA 1000
Czwarta rewolucja przemysłowa nie uda się bez logistyki
Dematic uruchamia serię webinariów w ramach odwołanych targów LogiMAT
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA