2019-07-01 | Wydarzenia

W gronie liderów

ID Logistics dostawca usług logistycznych specjalizujący się w dedykowanej logistyce kontraktowej, znalazł się w gronie liderów i najlepszych firm wyróżnionych w 24. Rankingu Firm TSL, publikowanym w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, którego autorką jest prof. Halina Brdulak ze Szkoły Głównej Handlowej.

W tegorocznej edycji 24. Rankingu Firm TSL, ID Logistics otrzymał wyróżnienie w kategorii „Przychody z deklarowanej głównej działalności – usługi magazynowe”.

„Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i wyróżnieni w tak ważnym i prestiżowym rankingu, gdzie zestawiane są zarówno największe firmy z branży TSL jak i te mniejsze, których dynamika rozwoju w ostatnim roku była najbardziej zauważalna” - mówi Sylwia Dunn, dyrektor ds. rozwoju, ID Logistics.

„Ten rok rozpoczął się bardzo dobrze. Jesteśmy w trakcie wdrażania dwóch strategicznych dla nas projektów z obszaru dedykowanej logistyki kontraktowej. Ich rozpoczęcie operacyjne zostało zaplanowane na styczeń i luty przyszłego roku, co, ze względu na skalę, będzie stanowić dla nas nie lada wyzwanie. Z pewnością utrzymamy dynamiczne tempo rozwoju, a otrzymane wyróżnienie będzie dla nas dodatkową, dobrą motywacją” – dodaje.

Ranking Firm TSL jest organizowany od 24 lat, a jego autorką jest prof. Halina Brdulak ze Szkoły Głównej Handlowej. Ranking od kilu lat publikuje „Dziennik Gazeta Prawna”. W tegorocznej edycji wzięło udział 60 największych firm z branży logistycznej, działających w różnych sektorach usług TSL. Warunkiem uczestnictwa w rankingu było m.in. uzyskanie w 2018 roku przez firmę przychodu z działalności podstawowej transport – spedycja – logistyka (TSL) na poziomie co najmniej 2 mln złotych.

Nagrody i wyróżnienia przyznane w ramach 24. Rankingu Firm TSL zostały wręczone podczas gali, zorganizowanej przez „Dziennik Gazetę Prawną” w dniu 12 czerwca w Warszawie.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

We wrześniu pierwsza edycja Forum Retail Challenge
Siedziba i nowe centrum logistyczne Schavemaker już otwarte
Motoryzacja w ciągu 20 lat ulegnie dużym zmianom
Poczta Polska przestawia się na auta z napędem alternatywnym
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Grupa ID Logistics podsumowuje 2. kwartał 2018
Terminale mobilne Zebra w magazynach ID Logistics
PepsicCo zleciło kompleksowe zarządzanie procesami magazynowymi ID Logistics
Platforma logistyczna dla Yves Rocher niedaleko Moskwy
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA