2019-05-24 | Wydarzenia

Zaplanuj czerwiec z Axon Media

Szykuje się intensywny konferencyjno-szkoleniowy czerwiec z Axon Media. W Rzeszowie odbędą się wydarzenia z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji, których nie można przegapić.

Formuła spotkań Axon Media składa się z części konferencyjnej i praktycznych warsztatów, którym towarzyszy networking w strefie ze licznymi stoiskami konsultacyjnymi, co jest niewątpliwym wyróżnikiem cyklu tych wydarzeń.

Pierwszą Konferencję Techniczną „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” zaplanowano na 12 czerwca. Podczas niej poznamy praktyczne sposoby na prowadzenie płynnej i bezawaryjnej produkcji oraz uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie. Zapraszamy również na warsztaty, podczas których eksperci opowiedzą o sposobach zarządzania energią w zakładach produkcyjnych, a także praktycznej części zagadnień związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link.

Kolejne spotkanie „Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych” odbędzie się 13 czerwca i skupi praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o aktualnych trendach i technologiach. W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawowe zagadnienia związane z diagnostyką maszyny w oparciu o diagnostykę drganiową.

Wydarzenia odbywają się pod Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Urzędu Miasta Rzeszowa.

Więcej informacji oraz rejestracja na: wwww.KonferencjeTechniczne.pl


Zobacz także

Weź udział w wycieczce technologicznej po targach
Ewald Raben z medalem za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki
Drugi tegoroczny numer Top Logistyk już dostępny!
Nagrody zostaną rozdane po raz siódmy
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Axon Media organizuje kolejne konferencje
Już wkrótce konferencje techniczne od Axon Media
Premierowe spotkanie dot. energii i mediów w produkcji
Relacja z konferencji Axon Media w Wałbrzychu
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA