Przejdź do artykułu
2023-12-05 | Głos z rynku

Sorter ferag.denisort - transport paczek do 30 kg

Ferag, wiodąca marka w świecie intralogistyki, ogłosiła dalszy rozwój swojego systemu ferag.denisort. Najnowsze udoskonalenia umożliwiają przenoszenie i sortowanie towarów o wadze do 30 kg oraz zapewniają cichszą pracę dzięki konstrukcji tac z plastikowymi klapami.
Możliwe jest osiągnięcie niezwykle wysokiej przepustowości do 15 000 elementów na godzinę. Możliwe jest osiągnięcie niezwykle wysokiej przepustowości do 15 000 elementów na godzinę.

Sorter z uchylnymi tacami transportuje i sortuje produkty na tacach. Metoda ta minimalizuje ryzyko uszkodzenia delikatnych lub kruchych przedmiotów i zapewnia, że dotrą one do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Unikatowe możliwości sortera ferag.denisort, takie jak funkcja dywanu na tacach dla przedmiotów o różnych wymiarach i opcja delikatnego przechylania, która zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się produktów, gwarantują jeszcze delikatniejsze obchodzenie się z produktami. Bezkształtne, lekkie, okrągłe lub delikatne artykuły, a nawet torebki foliowe nie stanowią dla sortera żadnego problemu.

Innowacyjne możliwości

Sorter ferag.denisort z uchylnymi tacami został zaprojektowany tak, aby nie tylko poruszać się trójwymiarowo w budynkach ale też na wielu poziomach. Umożliwia to sprostanie nawet złożonym wyzwaniom intralogistycznym. Można go bez wysiłku zintegrować z konstrukcjami pionowymi, a tym samym poruszać się między różnymi piętrami.

Jeśli urządzenie działa na dwóch poziomach, a tace są napełniane przed zsypami, na które można rozładować dwie linie sortera, to przepustowość wynosi aż 15 000 sztuk na godzinę.

Rozwiązanie imponuje skalowalnością. Dzięki wysokiemu stopniowi modułowości i szerokiemu katalogowi modułów, system może być początkowo wykorzystywany do wprowadzania procesów ręcznych, a następnie stopniowo je automatyzować -, na przykład poprzez modernizację taśmy indukcyjnej do automatycznego przenośnika taśmowego lub rozszerzenie miejsc docelowych sortowania. System rozwija się wraz z użytkującym go klientem a sezonowe wahania, takie jak Black Friday, mogą być obsługiwane bez żadnego wysiłku. Nabywcy mogą zoptymalizować swoje inwestycje i obniżyć koszty operacyjne bez uszczerbku dla wydajności i jakości.

Transport do 30 kg

Ferag.denisort dedykowany jest do sortowania skompletowanych paczek. System elastycznie dostosowuje się do wymagań klienta. Dzieje się tak za sprawą chociażby różnych opcji miejsca docelowego sortowania. Są to między innymi zrzuty do 30 kg, które hamują ciężkie paczki, aby chronić mniejsze opakowania lub zsypy dwupokładowe. Dzięki rozległej wiedzy specjalistycznej, Ferag jest również w stanie zaprojektować i wyprodukować niestandardowe miejsca sortowania docelowego zgodnie z indywidualnymi potrzebami swoich klientów.

Warto wspomnieć, że system może być bezproblemowo łączony z innymi produktami, takimi jak ferag.skyfall lub pick tower, aby zapewnić jeszcze większą wszechstronność i wydajność w obsłudze materiałów.

– Dalszy rozwój ferag.denisort stanowi kamień milowy w technologii przenośników – mówi Roberto Fenile, dyrektor ds. technologii w Ferag. – Nasi klienci mogą teraz korzystać z jeszcze większego udźwigu, cichszej pracy i niezrównanej elastyczności. Te innowacje znacznie zwiększą wydajność i produktywność ich operacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ferag.denisort i integracji z procesami, prosimy o kontakt z naszymi ekspertami. Odwiedź naszą stronę internetową https://www.ferag.com/en/tilt-tray-sorter/denisort/ lub skontaktuj się z nami,


Zobacz także

Sorter ferag.skyfall zrewolucjonizuje branżę CEP
cargo-partner wdrożył projekt walczący z wylesianiem
Movu Robotics ogłasza wprowadzenie ramienia Movu eligo
Elkom Trade S.A. zwycięzcą w plebiscycie TÜV NORD Polska
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DPD Polska otwiera nowy Oddział w Ełku
Technologie Ferag na tegorocznych targach LogiMAT
Ferag zaoferuje klientom bardziej innowacyjne portfolio
Trwa najgorętszy okres w roku dla kurierów

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów