Przejdź do artykułu
2023-12-04 | Głos z rynku

Elkom Trade S.A. został Supermenem Jakości

ElkomTrade slider supermeni jakosci gazeta v4800px

Firma zdobyła pierwsze miejsce w Plebiscycie dla Partnerów i Klientów TÜV NORD Polska - SUPERMENI JAKOŚCI 2023! 27 listopada podczas wydarzenia, które odbyło się w Katowicach ogłoszono wyniki głosowania  w trzech kategoriach – małe, średnie i duże Firmy. Głosowali klienci i otoczenie biznesowe.

– Znaleźliśmy się na liście prestiżowych laureatów i otrzymaliśmy tytuł „Supermeni Jakości 2023” w kategorii średnia Firma. To dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem potwierdzenie naszych wysokich standardów jakości i zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań. Dziękujemy naszemu niezastąpionemu zespołowi za ciężką pracę i determinację, które przyczyniły się do zdobycia tego zaszczytnego wyróżnienia. Jesteśmy wdzięczni także naszym partnerom i klientom za zaufanie, którego nam udzielili. To dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia i podnoszenia poprzeczki – mówi Tomasz Piersa, Prezes Zarządu Elkom Trade S.A.

– Dołączenie do grona przedsiębiorstw wyróżniających się wysokim poziomem w zakresie zarządzania i realizacji wysokich standardów jakościowych jest dla nas powodem do dumy i wielkiej satysfakcji – uzupełnia Rafał Kończak, Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością oraz Zakładowej Kontroli Produkcji. – Elkom Trade na co dzień jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie swoich procesów, stawiając na efektywność oraz doskonałość operacyjną. Dziękujemy TÜV NORD Polska za organizację tego prestiżowego plebiscytu, który skupia swoją uwagę na jakości i doskonałości. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wyjątkowego grona "SUPERMENI JAKOŚCI"! – dodaje.

20231127 WER0348

Supermeni Jakości 2023 TÜV NORD Polska.

Firma TÜV NORD to prestiżowa organizacja certyfikująca systemy jakości w firmach produkcyjnych nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Ich reputacja opiera się na 30 letnim doświadczeniu i uznaniu w dziedzinie certyfikacji systemów jakości. I właśnie dlatego ta nagroda jest dla Elkom Trade S.A niezwykle ważna.

Plebiscyt "Supermeni Jakości" promuje systemowe rozwiązania biznesowe oraz poszerzanie świadomości w zakresie systemów zarządzania i szeroko pojętej jakość w polskich przedsiębiorstwach.

Poprzez nagradzanie najlepszych praktyk zarządzania i jakości, inicjatywa ta inspiruje inne organizacje do podjęcia działań mających na celu podniesienie standardów i skuteczności. Przez zwiększanie świadomości w zakresie systemów zarządzania, plebiscyt przyczynia się do rozwoju polskiego rynku i konkurencyjności przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Kapituła oceniała firmy nie tylko pod kątem jakości samego produktu, ale także w kontekście jakości całego procesu produkcyjnego, na każdym etapie oraz podejmowanych przez firmę działań CSR.


Zobacz także

Dematic realizuje swoje największe zamówienie
7R pozyskało 15 mln euro na budowę w Katowicach
Nowa oferta DPD Polska odpowiada na wyzwania ecommerce
Znane modele IVECO teraz w wersji elektrycznej
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DKV Mobility Poland jurorem konkursu Liderzy Jakości
Prologis po raz drugi Diamentem Forbes
DACHSER z najwyższą notą w badaniu IMWF
ID Logistics cenionym pracodawcą na rynku logistycznym

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów