Przejdź do artykułu
2023-11-28 | Głos z rynku

DPD Polska wzmacnia ofertę fullfilmentu dla klientów biznesowych

Rozumiejąc potrzeby logistyczne Klientów i wyzwania e-commerce, DPD Polska wychodzi do klientów biznesowych z nową ofertą usług fullfilmentu, która pozwala na całkowite przeniesienie obsługi magazynowej i logistycznej do infrastruktury DPD.

Skalowalność i elastyczność

Wiemy jak ważna jest elastyczność i skalowalność operacyjna dla naszych Klientów, dlatego dzięki zaktualizowanej i od teraz szeroko dostępnej usłudze, DPD Polska gwarantuje efektywne zarządzanie procesem pakowania i dostawy produktów do Klientów końcowych. Jest to możliwe dzięki połączeniu doświadczenia naszych ekspertów i infrastruktury logistycznej DPD, czego wynikiem jest jakość dostaw, przewidywalność procesów oraz kosztów.

DPD Polska oferuje usługi fullfilmentu od ponad 15 lat, co pozwoliło w tym czasie na zdobycie doświadczenia w obsłudze różnych branż i procesów z nimi związanych. Jednocześnie zostały dokonane inwestycje infrastrukturalne, aby odpowiedzieć na zmieniające się oczekiwania rynku, tak od strony Klientów usługi, jak i odbiorców.

Korzyści dla klientów biznesowych

Usługa fulfillmentu to kluczowy element łańcucha dostaw, który obejmuje wszystkie kroki od momentu przyjęcia produktów w magazynie po ich dostarczenie do Klientów. Usługi oferowane przez DPD Polska pozwalają Klientom biznesowym skoncentrować się na rozwoju własnej firmy, pozostawiając wszystkie kwestie magazynowe i logistyczne po stronie DPD.

– Outsourcing procesu fulfillmentu pozwala Klientom przede wszystkim zaoszczędzić cenny czas i zasoby, które mogą przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu - dzięki naszym usługom Klienci zwiększają swą efektywność operacyjną, eliminując zbędne obciążenia związane z magazynowaniem i dostawą. Warto także podkreślić, że z naszych usług korzystają firmy na różnym etapie rozwoju – bez względu na to, czy jest to start-up, mała firma, która dopiero zaczyna, czy duże przedsiębiorstwo, oczekujące zoptymalizowania swoich operacji, jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i specyfiki każdego Klienta. – komentuje Łukasz Zembowicz, Członek Zarządu, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Elementy usługi fulfillmentu w DPD Polska

Klienci, którzy skorzystają z usług fullfilmentu DPD Polska zyskują dostęp do, m.in.:

  • Doradztwa ekspertów – wspierających Klientów w projektowaniu procesów logistycznych, bazując na specyfice prowadzonej działalności,
  • Magazynu DPD Polska – przestrzeni zaprojektowanej z myślą o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie produktów, wyposażonej w najnowocześniejsze technologie śledzenia, kontrolowania stanów magazynowych i zarządzania zamówieniami,
  • Profesjonalnej obsługi: doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem, którzy zajmą się każdym aspektem procesu fulfillmentu - od przyjęcia produktów po ich sprawne pakowanie i nadanie.
  • Szybkiej dostawy DPD Polska – gwarancja szybkiej i niezawodnej dostawy produktów do Klientów w całej Polsce i na świecie (doręczenia do 190 krajów).

Więcej informacji na temat usługi, dostępne jest na stronie internetowej DPD Polska: https://www.dpd.com/pl/pl/oferta-dla-firm/dpd-fulfillment/


Zobacz także

IVECO prezentuje model z nowym silnikiem CNG Tector 7
Dwie prestiżowe nagrody w rękach Fresh Logistics Polska
Nowości w ofercie PROFIX idealne na nocną zmianę!
Narzędzie Webfleet z certyfikatem TÜV Rheinland
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DPD Polska otwiera nowy Oddział w Ełku
DHL Supply Chain i Reflaunt rewolucjonizucją sektor recommerce
Jako klucz do satysfakcji klientów
Rośnie konkurencja w świecie automatów paczkowych

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów