Przejdź do artykułu
2022-08-04 | Głos z rynku

Panattoni wzmacnia zespół

Panattoni, deweloper rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększa swój zespół w Polsce. Magdalena Bugajło objęła stanowisko Dyrektorki Komunikacji i Marketingu w Polsce. Ostatnio pełniła funkcję Rzecznika Prasowego oraz Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej i PR w DHL Parcel. Stanowisko Marketing Business Strategy Director objęła z kolei Malwina Pawłowska. Ma za sobą 18-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych firmach, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną i produktową.

Ludzie podstawą sukcesu

Panattoni to lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie. Firma nieustannie poszerza swoje portfolio inwestycji oraz zasięg działania – biura przedsiębiorstwa znajdują się w 14 krajach Europy oraz Indiach. Nieustannie rośnie też zespół Panattoni. Liczba pracowników w całej Europie przekroczyła już tysiąc. Polski zespół firmy wzmocniły kolejne osoby z ogromnym doświadczeniem.

Magdalena Bugajło objęła stanowisko Dyrektorki Komunikacji i Marketingu w Polsce. Będzie nadzorować pracę kilkuosobowego działu, skupiając się na krajowych działaniach w obszarze marketingu, CRS, employer brandingu, komunikacji korporacyjnej, social mediów, strategii komunikacyjnych, relacji z mediami. Magdalena ma 14-letnie doświadczenie w branży. Przez ostatnie 7 lat związana z DHL Parcel, ostatnio pełniła rolę Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej i PR oraz Rzecznika Prasowego. Była odpowiedzialna m.in. za tworzenie strategii komunikacji, wprowadzenie na rynek brandu DHL Parcel, rozwój mediów społecznościowych, działania partnerskie i sponsoringowe, szeroko pojęty wizerunek marki oraz zarządzanie kryzysowe. Wcześniej, przez 6 lat związana była z firmą Netia, gdzie pełniła funkcję Kierownika ds. Komunikacji Korporacyjnej oraz Kierownika ds. Komunikacji Wewnętrznej.

Magdalena ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketing i zarządzanie w Akademii Leona Koźmińskiego. W Akademii skończyła również studia podyplomowe „PR w praktyce” oraz London School of Public Relations. Jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów z zakresu komunikacji i PR, takich jak Pearl Awards w Nowym Jorku, Spotlight Awards na Florydzie, czy DHL Communication and Responsibility Award w Niemczech, a także krajowych – Szpalty Roku, Pióra Roku i Protony.

Malwina Pawłowska objęła stanowisko Marketing Business Strategy Director. W Panattoni będzie m.in. wspierać biznes w zakresie efektywności procesów, CRM, dzielenia się wiedzą i wreszcie definiowania USP na coraz bardziej konkurencyjnym rynku nieruchomości przemysłowych. Za jej ogromnym know-how stoi 18-letnie doświadczenie w międzynarodowych firmach. Była m.in. szefową działu marketingu i komunikacji spółki biurowej Skanska w Polsce. Odpowiadała za komunikację korporacyjną i produktową, relacje z mediami, zarządzanie kryzysowe, pozycjonowanie marki i współtworzenie koncepcji produktów. W obszarze swoich kompetencji łączyła tematy zrównoważonego rozwoju, innowacji, zdrowia i bezpieczeństwa. Pełniła również funkcję członka rozszerzonego zarządu firmy. Wcześniej kierowała działem marketingu i PR Ghelamco Poland oraz odpowiadała za marketing i komunikację w grupie GTC na poziomie CEE i SEE. Współtworzyła również pierwszy raport ESG spółki deweloperskiej na rynku CEE. Jest panelistką konferencji poświęconych sztuce w przestrzeni miejskiej, dialogu w przestrzeni i komunikacji marketingowej.

Przełożoną nowych członkiń zespołu będzie Anita Pietrykowska, związana z Panattoni od 13 lat, a od 17 lat z branżą obiektów przemysłowych, m.in. czterokrotna laureatka konkursu Construction Investment Journal Awards Poland w kategorii Best Marketing Campaign. Anita pełni obecnie funkcję Head of Marketing & Communications Europe, nadzorując wszystkie działania z zakresu marketingu i komunikacji na kontynencie, w Wielkiej Brytanii oraz Indiach. Anita zwraca uwagę na ogromną wartość i znaczenie nowych osób dla firmy – Dołączenie Magdy i Malwiny do zespołu Panattoni, to nie tylko łącznie ponad 30 lat wniesionego doświadczenia w marketingu i komunikacji. To przede wszystkim potwierdzenie, że jako firma nieustannie się rozwijamy i nie zamierzamy zbaczać z tego kierunku. Do tego potrzebujemy najlepszych z najlepszych. Dziękujemy i witamy na pokładzie.

Panattoni, cały czas rozwija swoje struktury marketingowe w całej Europie. Firma posiada dedykowane zespoły nie tylko w Polsce, ale też Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Portugalii, Czechach i Słowacji, Niemczech i Austrii, Szwecji, Holandii, na Węgrzech oraz w Indiach.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Nowy operator logistyczny polskiego producenta odzieży
Nowa aplikacja z rodziny CATIA skróci czas produkcji pojazdów
Polski operator logistyczny rozwija się w Bydgoszczy
Jakie korzyści przynosi system WMS w rolnictwie?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Markat Plus wprowadza się do Panattoni Park Kraków III
Pannattoni debiutuje na rynku azjatyckim
45 tys. mkw. zasili powierzchnię magazynową NEONETU
Panattoni z kolejną inwestycją na Dolnym Śląsku

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów