Przejdź do artykułu
2021-12-23 | Głos z rynku

Nowości w ofercie DHL Parcel

DHL Parcel wprowadził nowości w ofercie produktowej. Zmiany, inspirowane potrzebami klientów i zmianami na rynki obejmują zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. Wszelkie nowe produkty zostały wprowadzone jeszcze przed szczytem paczkowym.

– Chcemy zapewnić, że jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi zwiększonego wolumenu. Nasze portfolio rozszerzyliśmy o najnowsze produkty w ofercie krajowej i międzynarodowej. Portfolio międzynarodowe, rozwinęliśmy o produkty dedykowane sektorowi B2B. Ofertę wzbogaciliśmy o DHL Parcel Connect Plus oraz DHL Parcel Connect Pallet. Dzięki nowościom oferujemy możliwość nadania przesyłek wieloelementowych w ramach jednego listu przewozowego, a także wysłania przesyłek o większych gabarytach, jak palety i półpalety. – wyjaśnia Elżbieta Golonka – Manager ds. Produktów w DHL Parcel Polska.

Z kolei w ofercie krajowej dla przesyłek do 31,5 kg usługa doręczenia do sieci DHL POP, największej wśród firm kurierskich, która obecnie liczy sobie już ponad 12 tys. lokalizacji, zostaje sklasyfikowana jako odrębny produkt – DHL Parcel Economy. W zakresie cięższych przesyłek – kategoryzujemy je tak, by zapewnić optymalną cenę, dostosowaną do gabarytów nadawanej przesyłki. Naszą ofertę projektujemy w oparciu o kluczowy dla nas głos klienta. – komentuje Elżbieta Golonka.

Zmiany obejmują również możliwość nadania przesyłek paletowych przez klientów indywidualnych dzięki aplikacji dhl24. To wygodne rozwiązanie np. podczas przeprowadzki, gdy potrzebujemy przetransportować meble, sprzęty, czy inne akcesoria o większych gabarytach. Obecnie, w mniej niż trzy minuty, można nadać już nie tylko standardową przesyłkę, ale także paletę. Wdrożenie tej możliwości to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów indywidualnych, którzy coraz częściej oczekują kompleksowej oferty, obejmującej nie tylko różnorodne opcje dostawy, ale także różne kategorie przesyłek, które może obsłużyć firma kurierska.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Polska celem dużych inwestycji zagranicznych
AXI IMMO doradcą specjalisty w branży druku i IT
Sieć Biedronka inwestuje w system beaconów IOT
Panattoni z największą umową najmu w tym roku
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów