Przejdź do artykułu
2021-12-03 | Głos z rynku

Prologis dba o rowerzystów

Coraz więcej pracowników przyjeżdża do parków Prologis rowerami. Mogą je bezpiecznie przechowywać pod zadaszonymi wiatami, które wyposażane są teraz w dodatkowy sprzęt – stacje do niezbędnych napraw i konserwacji jednośladów. Pierwsze miejsca obsługi stanęły już we wrocławskich parkach.

Prologis w swoich parkach stawia na promowanie niskoemisyjnego transportu – dba o łatwo dostępny transport publiczny, tam gdzie to tylko możliwe zapewnia przystanki komunikacji miejskiej bezpośrednio na terenie parku, instaluje stacje ładowania pojazdów elektrycznych i buduje bezpieczne wiaty dla rowerów – dzięki tym wszystkim rozwiązaniom podróż do pracy jest łatwiejsza i bardziej ekologiczna. 

Ponieważ do parków przybywa coraz więcej rowerzystów, Prologis zapewnia im kolejne wiaty rowerowe – łącznie w każdym parku ma kilkadziesiąt zadaszonych miejsc do przechowywania rowerów. Teraz uzupełniane są w dodatkowy sprzęt – stacje do niezbędnych napraw i konserwacji jednośladów. Pierwsze cztery stanęły we wrocławskich parkach. Rowerzyści z Prologis Park WrocławPrologis Park Wrocław III oraz Prologis Park Wrocław V już mogą cieszyć się dodatkowym miejscem obsługi i naprawy sprzętu.

Parki Prologis to znacznie więcej niż magazyny w strategicznych lokalizacjach. To też miejsce pracy tysięcy osób, więc zależy nam, żeby były to obiekty maksymalnie komfortowe. Dlatego intensywnie rozwijamy PARKlife™ – chcemy, aby były miejscem przyjaznym dla pracowników – pełnym zieleni, z dobrym dojazdem i wieloma dodatkowymi udogodnieniami – od wiat na rowery, przez plenerowe biblioteczki po miejsca do grillowania i wypoczynku. Nawet jeśli budownictwie przemysłowym to szczegóły, to w efekcie dają różnicę pozytywnie ocenianą przez naszych klientów – podkreśla Marcin Czerniewski, Project Manager Prologis odpowiedzialny za region Górnego Śląska.


Zobacz także

Wysokie ceny prądu atakują firmy przemysłowe
Telematyka skutecznie redukuje koszty operacyjne
Clark z nowym wózkiem widłowym na rynku
Program dla firm transportowych. Dlaczego warto korzystać z FireTMS?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Europejskie operacje cargo-partner jeszcze bardziej eko
Panattoni buduje centrum logistyczne dla Zalando
Prologis świętuje Dzień Bez Samochodu
Dassault Systèmes wspiera rozwój zrównoważonej mobilności

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów