Przejdź do artykułu
2021-12-03 | Głos z rynku

Prologis dba o rowerzystów

Coraz więcej pracowników przyjeżdża do parków Prologis rowerami. Mogą je bezpiecznie przechowywać pod zadaszonymi wiatami, które wyposażane są teraz w dodatkowy sprzęt – stacje do niezbędnych napraw i konserwacji jednośladów. Pierwsze miejsca obsługi stanęły już we wrocławskich parkach.

Prologis w swoich parkach stawia na promowanie niskoemisyjnego transportu – dba o łatwo dostępny transport publiczny, tam gdzie to tylko możliwe zapewnia przystanki komunikacji miejskiej bezpośrednio na terenie parku, instaluje stacje ładowania pojazdów elektrycznych i buduje bezpieczne wiaty dla rowerów – dzięki tym wszystkim rozwiązaniom podróż do pracy jest łatwiejsza i bardziej ekologiczna. 

Ponieważ do parków przybywa coraz więcej rowerzystów, Prologis zapewnia im kolejne wiaty rowerowe – łącznie w każdym parku ma kilkadziesiąt zadaszonych miejsc do przechowywania rowerów. Teraz uzupełniane są w dodatkowy sprzęt – stacje do niezbędnych napraw i konserwacji jednośladów. Pierwsze cztery stanęły we wrocławskich parkach. Rowerzyści z Prologis Park WrocławPrologis Park Wrocław III oraz Prologis Park Wrocław V już mogą cieszyć się dodatkowym miejscem obsługi i naprawy sprzętu.

Parki Prologis to znacznie więcej niż magazyny w strategicznych lokalizacjach. To też miejsce pracy tysięcy osób, więc zależy nam, żeby były to obiekty maksymalnie komfortowe. Dlatego intensywnie rozwijamy PARKlife™ – chcemy, aby były miejscem przyjaznym dla pracowników – pełnym zieleni, z dobrym dojazdem i wieloma dodatkowymi udogodnieniami – od wiat na rowery, przez plenerowe biblioteczki po miejsca do grillowania i wypoczynku. Nawet jeśli budownictwie przemysłowym to szczegóły, to w efekcie dają różnicę pozytywnie ocenianą przez naszych klientów – podkreśla Marcin Czerniewski, Project Manager Prologis odpowiedzialny za region Górnego Śląska.


Zobacz także

Wysokie ceny prądu atakują firmy przemysłowe
Telematyka skutecznie redukuje koszty operacyjne
Clark z nowym wózkiem widłowym na rynku
Program dla firm transportowych. Dlaczego warto korzystać z FireTMS?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prologis Park Chorzów z własnym sklepem Żabka
Branża TSL coraz chętniej sięga po nowe technologie
Prologis podsumowuje działalność operacyjną w Europie
Nowe centrum logistyczne Seifert Polska

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów