Przejdź do artykułu
2021-09-19 | Głos z rynku

Zrób krok w przyszłość!

Firmy migrują do Androida. To już nie jest wybór, to konieczność. Dla właścicieli i managerów hal magazynowych, produkcyjnych oraz centrów dystrybucyjnych, chcących nadążać za rozwojem rynku, wprowadzanie zmian jest oczywiste. A przejście z Windowsa na system operacyjny Android to duży krok w stronę nowoczesności i w wielu przypadkach – wyprzedzenie konkurencji o kilka długości.

650x350

Skoro jest dobrze, to po co zmieniać? Tak myśli wielu managerów i właścicieli firm. Jednak ci, którzy śledzą zmiany na rynku i nie boją się nowości, wiedzą już, że przejście z Windowsa na Androida niesie ze sobą same korzyści. Podstawową są aktualizacje systemu, na bieżąco przygotowywane dla Androida, a wstrzymane w systemie Windows. Co to oznacza w praktyce? Firmy, pracujące w dalszym ciągu na urządzeniach z systemem Windows, mogą mieć problemy z ich bieżącą eksploatacją. Pojawią się ograniczenia w zakresie serwisowania sprzętów i zagrożenie dla bezpieczeństwa danych. A to wszystko przełoży się na spadek konkurencyjności przedsiębiorstw.                                                  

Dziś już wiemy, że innej drogi nie ma. Ta zmiana stwarza sposobność wdrożenia w magazynach i halach produkcyjnych nowych narzędzi w zakresie administracji, zarządzania i obsługi procesów. Takich narzędzi, które otwierają zupełnie nowe możliwości w zakresie komunikacji, interakcji z urządzeniem i usprawnienia działań. Ta zmiana po prostu jest konieczna. – Marek Kuropieska, Aspekt Sp. z o.o.

O tym, jak przeprowadzić migrację z systemu Windows na Android firma Aspekt Sp. z o.o. informuje w najnowszym ebook’u, przygotowanym we współpracy z firmą Zebra Technologies. Darmowe opracowanie, dostępne pod linkiem rewolucjawmagazynie.pl zawiera odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zmiany systemu operacyjnego, zainstalowanego na sprzętach obsługujących hale magazynowe i produkcyjne oraz centra dystrybucyjne. Aspekt w swoim opracowaniu zaprezentował również kilka propozycji produktowych firmy Zebra Technologies, które warto wprowadzić, by zwiększyć też ergonomię oraz zminimalizować błędy (dzięki ekranom dotykowym nowej generacji liczba błędów i pomyłek zmniejsza się nawet o 60%).

Do właścicieli i managerów należy już tylko jedno – zastosować zalecenia Aspektu. I nie czekać do czasu, aż sprzęt zacznie zawodzić, ale zgodnie ze starą maksymą: lepiej zapobiegać niż leczyć – rozpocząć proces zmian już dzisiaj.

POBIERZ DARMOWY EBOOK i ciesz się niezawodnym magazynem: www.rewolucjawmagazynie.pl


Zobacz także

AMR zaczęły stawać się istotną częścią intralogistyki
3DEXPERIENCE częścią transformacji cyfrowej w PESA
Rusak prowadzi obsługę magazynową PepsiCo
Górny Śląsk korzysta na rozwoju sektora logistycznego
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów