2020-07-30 | Głos z rynku

Ruptela otwiera biuro w Polsce

Ruptela firma oferująca rozwiązania GPS i szczegółowego monitoringu floty, otwiera swoje biuro w Polsce. Co to oznacza dla polskich klientów?

Litewska firma Ruptela, której rozwiązania telematyczne są z powodzeniem stosowane przez klientów w 127 krajach świata, przygotowuje się do otwarcia swojego biura w Polsce. Choć od lat również rodzime firmy korzystają z produktów Rupteli, wraz z otwarciem polskiego przedstawicielstwa aktualnych i przyszłych klientów czeka kilka znaczących ułatwień.

Polskie biuro, polska obsługa

Choć Ruptela obsługuje klientów na całym świecie, a w jej siedzibie w Wilnie pracują przedstawiciele różnych narodowości, dotychczas obsługa polskich klientów odbywała się zdalnie. Nie wpływało to na jakość produktów i obsługi klienta – całe oprogramowanie oferowane przez Ruptelę jest dostępne w pełnej, polskojęzycznej wersji, podobnie jak systemy wsparcia i pomocy. Wraz z uruchomieniem polskiego przedstawicielstwa pojawi się jednak kilka dodatkowych ułatwień, które docenią rodzimi przedsiębiorcy. Przede wszystkim w polskim języku dostępna będzie również specjalna aplikacja dla kierowców, współpracująca z systemami Rupteli. Bliskość polskiego biura Ruptela sprawi, że łatwiej będzie nie tylko uzyskać pomoc w bieżącym korzystaniu z systemów, ale także umożliwi lepsze wykorzystanie ich możliwości, a także regularne testowanie nowych rozwiązań. To z kolei pozwoli na lepsze dostosowanie systemów telematycznych do potrzeb konkretnych klientów. Ponadto, wszystkich płatności można będzie dokonywać w złotówkach, co znacznie ułatwi księgowanie, dzięki czemu rozwiązania Rupteli będą też bardziej dostępne dla mniejszych firm.

Skuteczne rozwiązania dla transportu

Ruptela jest jednym z najwyżej cenionych dostawców rozwiązań telematycznych dla firm posługujących się i administrujących własnymi flotami pojazdów – zarówno dostawczych, jak i osobowych. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest TrustTrack – rozwiązanie pozwalające na zdalny odczyt tachografu, ale jednocześnie również monitoring wszystkich niezbędnych danych – od czasu przejazdu i czasu pracy kierowcy po elementy eco-drivingu czy status ładunku. Proponowane przez Ruptelę rozwiązania są zintegrowane i gotowe do użycia: zawiera się w nich zarówno niezbędne oprogramowanie do zaimplementowania w bazie i pojazdach, jak i konieczny sprzęt i rozszerzenia. Wspomniane rozwiązania, użytkowane przez klientów na całym świecie, pomagają skutecznie ograniczać koszty użytkowania floty, poprawiać czas jej pracy i jej efektywność. Wszystkie systemy są zaprojektowane tak, by zapewnić użytkownikom jak najszerszy dostęp do danych w jak najprostszy sposób – przy pomocy zrozumiałych graficznych interfejsów i czytelnych wykresów. Są one użytkowane z powodzeniem nie tylko przez duże firmy transportowe, ale także coraz częściej także choćby w przedsiębiorstwach zajmujących się car-sharingiem. Dzięki temu Ruptela została doceniona na całym świecie – klientów i partnerów posiada w 127 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Meksyku czy Rosji, a swoją działalność prowadzi już w 15 językach. W samym systemie TrustTrack, rozwiązaniu opracowanym i wyprodukowanym przez Ruptelę, funkcjonuje już ponad 150 tysięcy obiektów. Firma wprowadziła już także na rynek ponad milion urządzeń GPS, które podróżują po całej planecie.


Zobacz także

Płatność kartą DKV na kolejnych stacjach z LNG
DHL rozszerza swoją flotę o frachtowce Boeing 767-300
Panattoni wynajęło ponad 1 100 000 m kw. w pierwszym półroczu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA