Przejdź do artykułu
2023-03-23 | W magazynie

Najlepsze praktyki drukowania

Najlepsze praktyki drukowania kodów kreskowych i etykietowania logistycznego za pomocą CL-E720 marki Citizen

Standardy kodów kreskowych GS1 umożliwiają centrom logistycznym na całym świecie ujednolicenie procesów etykietowania, co przyspiesza i ułatwia współpracę i integrację przedsiębiorstw. Kody kreskowe zgodne z GS1 muszą być drukowane w przejrzysty i dokładny sposób, tak aby oznaczane nimi towary mogły być bez przeszkód przekazywane pomiędzy przewoźnikami. Aby robić to skutecznie, potrzebna jest niezawodna i profesjonalna drukarka etykiet.  

CL-E720 marki Citizen Systems to najlepsza drukarka etykiet służąca do druku etykiet wysyłkowych, znaczników zarządzania towarem, list kompletacyjnych i raportów doręczeń. To wszechstronne urządzenie drukujące jest dostępne w trzech wersjach - CL-E720 z głowicą drukującą 203 dpi do druku klasycznych etykiet logistycznych; CL-E730 z głowicą drukującą 300 dpi do druku bardziej złożonych i szczegółowych etykiet; oraz CL-E720DT drukująca jedynie w trybie bezpośrednim termicznym. Wszystkie trzy wersje CL-E720 są wyposażone w innowacyjny system drukujący ARCP marki Citizen zapobiegający marszczeniu się taśmy, dzięki czemu druk jest za każdym razem ostry i wyraźny - to idealne rozwiązanie dla kodów kreskowych GS1.

Drukarki z linii CL-E720 zawdzięczają swą trwałość mechanizmom drukującym i obudowie skonstruowanym w całości z metalu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w dynamicznych i wymagających warunkach, o ciągłym zapotrzebowaniu na etykiety. Kompaktowy korpus umożliwia wpasowanie się w ciasne przestrzenie lub postawienie drukarki na stole, co pomaga zaoszczędzić przestrzeń w już i tak tłocznych pomieszczeniach firmowych.

citizen2

W celu pozyskania informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą Citizen lub wyślij wiadomość na adres marketing@citizen-europe.com


Zobacz także

Jak uprościć sobie życie i uniknąć kar dzięki telematyce?
Wywiad z Benedyktem Bródką, Właścicielem firmy Pol-Plan
Jak przebiega zielona transformacja w branży transportowo-logistycznej?
Nie musisz wydawać fortuny na przydatne wyposażenie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prologis kupił 23 hektary pod Warszawą
Rada GS1 Polska wybrała nowy zarząd
DHL otwiera zeroemisyjny obiekt w Teresinie
Rossmann wdraża PSIwms na Węgrzech

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów