2018-02-01 | Z ładunkiem w drodze

Certyfikat "Quality of the year 2017" dla Fiege

Początek roku przyniósł doskonałą wiadomość dla FIEGE w Polsce. Spółka została uhonorowana prestiżowym certyfikatem „QUALITY OF THE YEAR 2017” przyznawanym przez Fundację Qualitas. Honorowym patronatem tegoroczną edycję objęła European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.
Certyfikat   "Quality of the year 2017"  dla Fiege (Żródło: Fiege)

Jest to dla FIEGE niezwykle cenna nagroda, biorąc pod uwagę aktualne otoczenie rynkowe. Rosnąca konkurencja i wymagający klienci sprawiają, że firmy decydują się na coraz częstsze i większe wykorzystanie zewnętrznych usług logistyki kontraktowej. Przed podjęciem decyzji biorą pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim jakość usług, w tym terminowość, kompletność i brak uszkodzeń. Nie bez znaczenia pozostaje też kompleksowość usług.

LOGO NAGRODY

-Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia „QUALITY OF THE YEAR 2017”. Stanowi ono potwierdzenie właściwych działań FIEGE w zakresie jakości i w kierunku zapewnienia najwyższego poziomu usług – mówi Piotr Kohmann, Prezes Zarządu FIEGE Sp. z o.o.
Dla FIEGE bardzo ważne są najnowsze trendy w logistyce. Automatyzacja, rozwój systemów IT, dynamika e-handlu oraz rosnąca liczba zwrotów to zagadnienia, które są przez spółkę czujnie śledzone. FIEGE przykłada dużą wagę do właściwego wdrożenia usług odpowiadających tym oczekiwaniom.
-Niezmiernie cieszy nas, że to właśnie elementy, na które w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi partnerzy oraz usługi, będące trendami, były przedmiotem wieloetapowej oceny i audytu w ramach certyfikacji - dodaje Piotr Kohmann.
Warto wspomnieć, że cały rok 2017 był dla FIEGE czasem szczególnym. Firma świętowała 20-lecie działalności w Polsce, otworzyła kolejne oddziały, zdobyła nowych klientów oraz nieustannie pracowała nad zapewnieniem właściwego poziomu usług obecnym partnerom.


-Jestem przekonany, że Europejski Certyfikat „QUALITY OF THE YEAR 2017” potwierdzi naszą wysoką świadomość w tym zakresie i wskaże potencjalnym klientom, że warto być z FIEGE i tym samym otrzymywać wysokie standardy jakości-  puentuje Piotr Kohmann.


Zobacz także

Wzrost przewozów i stabilne udziały rynkowe zanotowała Grupy PKP CARGO
Magazyn w sektorze medycznym poszerza kompetencje biznesowe GEFCO Freight Forwarding
Trans Polonii w 2017 r. odnotowała wzrosły o 28 proc. do 226 mln zł
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

FIEGE wynajmuje kolejny budynek w Budapeszcie
FIEGE powiększa grono swoich klientów
Koniunktura w Polsce sprzyja operatorom logistycznym
DB Schenker oferuje rozwiązania w druku 3D
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA