Przejdź do artykułu
2022-02-24 | Wózki w akcji

Clark rozszerza sieć dealerów

Clark Europe podpisał umowę z nowym partnerem handlowym w Katarze, Rumaillah Motors, i tym strategicznym krokiem jeszcze bardziej rozszerzył sieć sprzedaży Clark na Bliskim Wschodzie.

Rumaillah Motors ma swoją siedzibę w stolicy kraju, Doha. Założona w 1978 roku firma wyrobiła sobie markę jako dostawca rozwiązań logistycznych w Katarze. Rumaillah Motors jest częścią holdingu Rumaillah Group i działa jako niezależna spółka z własnymi lokalizacjami w najważniejszych strefach ekonomicznych Doha. Zakres produktów i usług dostawcy obejmuje spalinowe i elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą, wózki do wąskich korytarzy, ładowarki teleskopowe, żurawie samojezdne, ładowarki boczne, podnośniki koszowe, maszyny do obsługi kontenerów i portów oraz zautomatyzowane rozwiązania przeładunkowe.

Dzięki partnerstwu z Clark Europe, klienci w Katarze mają teraz dostęp do pełnego zakresu usług Clark. Oprócz sprzedaży wszystkich klas wózków widłowych i magazynowych, obejmuje to również akcesoria i części zamienne Clark, jak również kompleksowy zakres usług, w tym wynajem, finansowanie i serwis na całym obszarze dla nowych i używanych wózków przemysłowych Clark.

– Cieszymy się, że w Rumaillah Motors znaleźliśmy doświadczonego partnera do sprzedaży i serwisu wózków przemysłowych Clark w Katarze, który zapewni naszym klientom niezawodne i kompetentne wsparcie lokalne – mówi Rolf Eiten, Prezes i Dyrektor Generalny Clark Europe.

W dzisiejszym świecie biznesu ważne jest, aby znaleźć silnego partnera, któremu można zaufać. Partner, który dysponuje sprzętem, zasobami ludzkimi i rozległą wiedzą, aby sprostać wymaganiom każdego klienta; Rumaillah Motors jest takim partnerem – powiedział Rauf Malik, Dyrektor Generalny Rumaillah Motors.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Morele zwiększa efektywność dostaw do klientów
Fraunhofer IML, DACHSER i EPAL testują LPWAN
Dwa nowe produkty w ofercie Koncept-L
Edycja V Logistycznych Wywiadów już dostępna!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowy wózek prowadzony wysokiego podnoszenia Clark SWX16
Clark rozszerzył serię elektrycznych wózków widłowych z technologią Li-Ion o modele 80 V
Rozwiązania mocujące dla systemów komunikacji mobilnej
System Wieltonu pozwala przewozić wózki widłowe w naczepie

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów