Przejdź do artykułu
2022-02-21 | Nowości dla TSL

Braterskie nowości

Koncept-L wprowadził do swojej oferty dwa nowe produkty. Brother RJ-4230B, to wytrzymała drukarka mobilna do zadań specjalnych. Natomiast drukarka Brother TJ-4121TN, to przemysłowy tytan pracy.

Pierwsza z nowości to drukarka Brother RJ-4230B. Należy do rodziny 4-calowych drukarek mobilnych. Urządzenie posiada niezwykle solidną konstrukcję, która wytrzyma upadki z wysokości 2,1 metra, a klasa szczelności IP54 zapewni ochronę przed pyłem i wilgocią. Ta zaawansowana, przenośna drukarka etykiet i paragonów umożliwia wydruk z prędkością 127 mm/s w rozdzielczości 203 dpi. RJ-4230B bez problemu odnajdzie się przy zadaniach w wymagających warunkach, zwłaszcza w sektorze sprzedaży, logistyki, produkcji czy podczas pracy w terenie. Szybkość działania oraz lekka konstrukcja sprawiają, że drukarka mobilna od firmy Brother jest ważnym elementem wyposażenia personelu i przenosi komfort użytkowania na zupełnie inny poziom. Wyjątkową swobodę i możliwość przemieszczania zapewnia moduł Bluetooth. Do tego dostępny jest interfejs USB, który dodatkowo zwiększa ilość wariantów komunikacji. Brother oferuje szereg opcjonalnych akcesoriów jak dedykowane baterie, paski na ramię, pokrowce, uchwyty samochodowe i ładowarki. Drukarka kompatybilna jest z systemami Windows, Android oraz iOS.

Drukarka mobilna Brother RJ4230B 1

Drukarka mobilna Brother RJ4230B

Drugą nowością jest drukarka etykiet TJ-4121TN tez marki Brother. To sprzęt, który sprosta nawet najbardziej wymagającym warunkom, dzięki trwałej konstrukcji i mocnym podzespołom skrywającym się w jej wnętrzu. Dedykowana do użytkowania w przemyśle i magazynie, charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, za sprawą oferowanej przez producenta prędkości wydruku (do 178 mm/s). Duża rozdzielczość (300 dpi) pozwala natomiast na generowanie kodów 1D oraz 2D w jakości, która umożliwia bezproblemowe odczytanie etykiety. Model TJ-4121TN wykorzystuje technologię zarówno druku termicznego, jak i termotransferowego. Możliwość założenia rolki o długości do 450 metrów redukuje częstotliwość wymiany papieru, a tym samym czas przestojów w działaniu. Dla wygody użytkowania urządzenie zostało wyposażone w dotykowy ekran oraz 6 przycisków nawigacyjnych, co pozwala na podgląd bieżących procesów i dostępnych funkcji. Drukarka posiada szereg wbudowanych opcji łączności, takich jak Ethernet oraz port szeregowy, a także porty USB i USB Host. W zależności od potrzeb istnieje możliwość rozbudowy o moduł Wi-Fi. To wysokonakładowe urządzenie do druku etykiet, dzięki swoim funkcjonalnościom usprawni procesy w różnych zastosowaniach, takich jak: logistyka, produkcja, czy też transport.

Drukarka przemysłowa Brother TJ4121TN

Drukarka przemysłowa Brother TJ4121TN

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Brother jest firma Koncept-L S.A. Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.


Zobacz także

W Stargardzie powstaje kolejny obiekt BTS
GLS Poland marką z najlepszym wizerunkiem w Polsce
ART IN ENERGY chce poprawić bezpieczeństwo na torach
Współpraca Webfleet Solutions, Bridgestone i Scoobic
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

50 tys. nowych metrów magazynowych na Dolnym Śląsku
Prologis ożywia miejską przestrzeń
LANCERTO otwiera magazyn w Łańcucie
7R Park Goleniów II w rękach Macquarie Asset Management

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów