Przejdź do artykułu
2022-09-22 | Nowości dla TSL

Wrześniowe nowości Koncept-L

Firma zaprezentowała wrześniowe premiery w swojej ofercie. To dwie drukarki - Brother TJ-4520TN oraz 2-calowa ZD411 od Zebra Technologies, a także komputery nowej generacji z systemem Android.

Wydajność i wytrzymałość

Drukarka TJ-4520TN firmy Brother to profesjonalne narzędzie do zastosowań przemysłowych. Może drukować z zawrotną szybkością 305 mm na sekundę w rozdzielczości 300 dpi. Jej odporna konstrukcja pozwala na pracę w najbardziej wymagających warunkach, łącząc wygodę użytkowania z najwyższą trwałością i niezawodnością. TJ-4520T umożliwia wydruk ponad 1000 etykiet dziennie i obsługuje taśmy termotransferowe o długości aż 600 metrów. Zastosowanie długiej taśmy sprawia, że rzadziej ją wymieniamy i w konsekwencji daje to sporą oszczędność czasu. Pracę ułatwia również wewnętrzny mechanizm nawijania etykiet, w który drukarka została wyposażona. Maksymalny komfort użytkowania zapewnia czytelny wyświetlacz umieszczony na froncie urządzenia. TJ-4520TN wspiera wszystkie popularne języki poleceń drukarki, w tym FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL). Drukarka pozwala na dużą elastyczność w zakresie podłączenia, posiada interfejsy: USB, USB Host, port szeregowy, Ethernet i opcjonalnie WiFi oraz Bluetooth. Stanowi idealne rozwiązanie do precyzyjnego druku etykiet zawierających kody 1D lub 2D. Producent udziela na swój sprzęt 3-letniej gwarancji (po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl). S.A.

Drukarka Brother TJ4520TN

Udany sukcesor

Z kolei ZD411 to zaawansowana, kompaktowa i niezwykle łatwa w obsłudze, 2-calowa drukarka od firmy Zebra Technologies, która jest udanym następcą serii ZD410. Dostępnych jest kilka wariantów urządzenia, między innymi do druku termicznego oraz termotransferowego, a także specjalnie przeznaczonych dla sektora ochrony zdrowia. Ta najmniejsza w swojej klasie drukarka idealnie odnajdzie się w większości obszarów o ograniczonej przestrzeni. Bez problemu poradzi sobie w punktach sprzedaży i obsługi klienta, gastronomii, magazynach i logistyce. Dzięki niewielkim gabarytom urządzenie można swobodnie przenosić, co zapewnia duży komfort użytkowania i zwiększa efektywność pracy. ZD411 drukuje z maksymalną prędkością 152 mm/s w rozdzielczości 203 dpi oraz 102 mm/s w 300 dpi. Szerokość druku dla 203 dpi to 56 mm, natomiast przy 300 dpi wynosi 54 mm. Standardowo model ten wyposażony jest w port USB oraz USB host. Opcjonalnie może zostać doposażony w port szeregowy, Ethernet, Wi-Fi 802.11ac oraz moduł Bluetooth 4.1. Sprzęt od Zebra Technologies umożliwia drukowanie z każdego urządzenia, które działa na systemach Windows, Android oraz iOS. Drukarka pozwala także na zarządzanie oraz konfigurację za pomocą aplikacji mobilnej, wykorzystując łączność Bluetooth Low Energy. Dzięki znacznikowi Print Touch (NFC) można połączyć ją z innym urządzeniem jednym dotknięciem. ZD411 została wyposażona w pięć ikon LED, które na bieżąco informują o statusie pracy drukarki. Obsługuje języki EPL i ZPL oraz może emulować pozostałe języki, które są powiązane z drukarkami innych marek, dzięki obsłudze Printer Emulations z gamy narzędzi Print DNA. Z kolei za pomocą usług MPS możliwe jest zdalne zarządzanie większą flotą urządzeń drukujących, optymalizacja pracy, kontrola oraz automatyzacja procesu uzupełniania materiałów eksploatacyjnych i zapewnienie bezpieczeństwa danych.

Zebra WT6300 1

Mobilna jakość

Natomiast komputery nowej generacji z systemem Android - TC53 i TC58 oferują najwyższą jakość w świecie urządzeń mobilnych. Nowości w ofercie Zebra Technologies pozwalają personelowi na szybszy i bardziej skuteczny dostęp do informacji potrzebnych im do wykonywania zadań. Lekka i kompaktowa konstrukcja TC53 i TC58 nie oznacza kompromisów w kwestii trwałości. Komputery charakteryzują się wysoką normą szczelności IP65/IP68, co daje wystarczające zabezpieczenie przed dostaniem się wody czy kurzu do wnętrza urządzenia. Dodatkowo wykazują się sporą odpornością mechaniczną, bowiem wytrzymają upadki na posadzkę betonową z wysokości 1,5 metra, spełniając surowe wymogi normy wojskowej MIL-STD-810H. Jednak świetna jakość wykonania i eleganckie wzornictwo to nie wszystko, co seria TC5X może zaproponować. Urządzenia od Zebra Technologies zostały wyposażone w najnowsze opcje łączności, m.in. Wi-Fi 6E, Bluetooth, LTE 5G (łączność komórkowa wyłącznie w modelu TC58). Niezrównaną wydajność i obsługę nawet najbardziej wymagających programów zapewnia ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 2,7 GHz oraz od 4 do 8 GB RAM, a także od 64 GB do 128 GB pamięci Flash UFS. Całość działa w oparciu o system Android 11 z możliwością aktualizacji do wersji 14. Nad bezpieczeństwem danych użytkownika czuwa usługa LifeGuard for Android. Dostępne są różne moduły skanujące, które można dobrać zależnie do potrzeb. Nie ma przeszkód, aby wyposażyć urządzenia w wiele interesujących akcesoriów. Po dołączeniu uchwytu RFD40, komputery zyskują możliwość identyfikacji radiowej RFID. Zarówno TC53 jak i TC58 świetnie sprawdzą się w sprzedaży detalicznej, logistyce, przy przyjmowaniu płatności, a także tam, gdzie liczy się najwyższa wydajność oraz niezawodność.

Komputer TC53 TC58 Zebra

Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.


Zobacz także

Kompaktowy Terminal Kierowcy od Webfleet
Jusky wprowadził do oferty noże KLEVER KLEEN™
Druga część webinaru z doradcą podatkowym z TaxAGroup
Dassault Systèmes wspiera rozwój zrównoważonej mobilności
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zarządzanie magazynem - bezpłatny webinar 7 grudnia
Koncept-L oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Cilico
IBCS z partnerami zaprasza na konferencję

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów