Przejdź do artykułu
2022-09-22 | Wydarzenia

Grupa spółek – jak ją utworzyć i jakie ma zalety?

1200 x 628 1.2 patronat

Po poprzednim spotkaniu z doradcą podatkowym zadaliście nam tyle pytań, że postanowiliśmy zorganizować drugą część.

Ostatnio szczegółowo zostały omówione zasady funkcjonowania spółek jawnych i komandytowych.

Tym razem ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup – podzieli się wiedzą i odpowie na pytania związane z tworzeniem grup spółek. Druga część spotkania odbędzie się 11 października o godzinie 11:00.

Doradca podatkowy odpowie na kolejne pytania związane z przekształceniami i organizacjami wielospółkowymi

Co to jest grupa spółek? Czym jest struktura holdingowa? Jak tworzyć grupy spółek? W celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze ponownie zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

W celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze ponownie zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą prawnych i podatkowych aspektów przekształceń i funkcjonowania organizacji wielospółkowych 11 października o godzinie 11:00 podzieli się:

Monika Mucha

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Zarezerwuj miejsce na webinarze


Zobacz także

Obchody jubileuszu Seifert Logistics Group
Kompaktowy Terminal Kierowcy od Webfleet
Wyzwania e-commerce w krajach bałtyckich
Hellmann w Nowym Tomyślu obchodzi 25-lecie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prezentacja systemu Rewista podczas webinaru ASPEKT
Jakie korzyści może przynieść firmie system Workflow?
Jak przeprowadzić wdrożenie w niepewnych czasach?
Zapisz się na bezpłatny webinar firmy ASPEKT!

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów