Przejdź do artykułu
2022-09-12 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Avato SCS przedłuża najem w Prologis Park Stryków

Arvato Supply Chain Solutions w Polsce, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla e-commerce i healthcare, na kolejne 3 lata przedłużył umowę najmu o powierzchni 40 000 m2 w Prologis Park Stryków. To obiekt BTS zaadaptowany z myślą o obsłudze klienta Arvato SCS z branży modowej.

– Budynek zajmowany przez Arvato SCS łączy wysokiej jakości usługi zarządzania obiektami, które są zorientowane na potrzeby klienta, z globalnym zaangażowaniem Prologis w zrównoważony rozwój. Oprócz tego doskonała, strategiczna lokalizacja oraz udogodnienia dla pracowników czynią z tego magazynu nie tylko idealne miejsce do rozwoju biznesu, ale również przyjazne miejsce do pracy – powiedział Piotr Lenczewski, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

W zawarciu transakcji doradzała firma Colliers.

Specyfikacja budynku obejmowała budowę antresoli, wysokość w świetle 12,5 metra, dodatkowe zwiększenie wytrzymałości posadzki na całej powierzchni do 10 ton na metr kwadratowy, rampy najazdowe i 38 doków przeładunkowych.

Budynek ma specyfikację BREEAM z oceną „good”. Jest wyposażony w oświetlenie LED, inteligentny system liczników, świetliki dachowe oraz grubszą niż standardowo konstrukcję dachu i izolację ścian.

Niezależnie od tego czy spełniamy wysokie wymagania naszych nowych klientów, dostosowujemy obiekt do potrzeb konkretnej branży czy rozbudowujemy ofertę wraz z rosnącymi oczekiwaniami naszych dotychczasowych partnerów współpraca jest … Made in Prologis.

 

 

Źródło: prologisce.eu


Zobacz także

Jak wygląda podróż pojemnika transportowego? Sprawdź!
Branża TSL zmaga się z trudnymi czasami
Nowe możliwości w zakresie transportu intermodalnego
IBCS z partnerami zaprasza na konferencję
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Najciekawsze oferty najmu na jednej platformie
Colliers finalizuje transakcję na 22 500 mkw.
Prologis Park Chorzów z nowym klientem
GLP kupuje budynek logistyczny w Gdańsku

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów