2020-03-09 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Dachser inwestuje w Holandii

Dachser rozwija swoją sieć w Królestwie Niderlandów. W ramach rozbudowy oddziału w mieście Waddinxveen, położonym w Holandii Południowej, powstanie nowy budynek magazynowy o pow. blisko 18 tys. mkw. Dzięki temu, firma zapewni klientom jeszcze sprawniejszą obsługę logistyczną.

Nowa inwestycja oznacza zwiększenie powierzchni holenderskiego oddziału Dachser do 93 tys. mkw, z czego ponad 50 tys. mkw. będzie przeznaczone na potrzeby magazynowania. Powstanie także 30 dodatkowych miejsc pracy. Otwarcie obiektu planowane jest na październik br. „Wraz z rozbudową chcemy stworzyć przestrzeń dla silnego wzrostu logistyki kontraktowej, a jednocześnie wzmocnić synergię między działaniami w zakresie magazynowania i sieci dystrybucji. Innowacje, digitalizacja oraz inwestowanie w miejsca pracy i ludzi to ważne filary naszej regionalnej strategii biznesowej” - mówi Aat van der Meer, dyrektor zarządzający Dachser w krajach Beneluxu.

Dzięki położeniu magazynu w centrum logistycznym w Waddinxveen, Dachser może zaoferować klientom strategicznie zlokalizowaną przestrzeń magazynową - w pobliżu portu w Rotterdamie i na kilku głównych szlakach komunikacyjnych. Centrum logistyczne w Waddinxveen jest także dobrze połączone z rynkiem europejskim w ramach 90 codziennych, bezpośrednich linii drobnicowych. Dzięki ścisłemu powiązaniu z firmowym obszarem Air & Sea Logistics, Dachser dociera z Waddinxveen do wszystkich docelowych rynków na całym świecie.


Zobacz także

Hale namiotowe są znacznie szybsze w budowie od murowanych
Grupa BIK oddaje pierwsze gotowe magazyny pod Wrocławiem
6 000 metrów kwadratowych dla nowego klienta
Centrum logistyczne Zalando pod Łodzią rozpoczęło działalność
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dachser realizuje rotacyjne loty na trasie Frankfurt-Chicago
Przewozy lotnicze wracają do normalności
Dachser rozszerza swoją działalność wśród klientów indywidualnych
Dachser Polska z nową krajową siedzibą w Strykowie k. Łodzi
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA