2019-12-19 | Magazynowe inwestycje i transakcje

4SUN otwiera miejski magazyn na Żeraniu

Firma 4SUN dystrybutor paneli słonecznych w Polsce, wynajęła magazyn w SEGRO Business Park Warsaw na Żeraniu. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

4SUN jest bezpośrednim dystrybutorem komponentów związanych z jedną z najpopularniejszych dziedzin pozyskiwania energii odnawialnej, jaką jest fotowoltaika. Działa w Polsce od 10 lat. Prowadzi również sklep internetowy www.4sun.eu. Warszawski magazyn położony jest w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań i zajmuje 530 mkw. powierzchni magazynowej i 70 mkw. reprezentacyjnej powierzchni biurowej. Obiekt będzie stanowił główny punkt dystrybucyjny firmy w Polsce.

„Świadomość Polaków w zakresie alternatywnych źródeł energii wciąż rośnie, dlatego w wieloletniej perspektywie zakładamy powiększenie magazynu w ramach tego parku. Warszawski magazyn będzie naszą wizytówką, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby część biurowa była reprezentacyjna, a część magazynowa bardzo dobrze zorganizowana” – mówi Tomasz Łepkowski, wspólnik w firmie 4SUN.

„Cieszymy się, że w gronie naszych klientów pojawiła się firma dystrybuująca na polskim rynku komponenty związane z pozyskiwaniem energii odnawialnej tym bardziej, iż nowoczesne, proekologiczne rozwiązania są nam bardzo bliskie. Mamy nadzieję, że doskonała lokalizacja parku korzystnie wpłynie na rozwój tej obiecującej dziedziny” – dodaje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań zlokalizowany jest w dzielnicy Białołęka (Żerań), 11 km od centrum miasta oraz 21 km od Lotniska Chopina. Park oddalony jest od Trasy Toruńskiej (drogi ekspresowej S8) o 3 km. Kompleks posiada bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej.

„Siedziba firmy połączona z magazynem w granicach administracyjnych miasta to idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują nowoczesnej przestrzeni biurowej i magazynowej w jednym. Park magazynowy typu SBU firmy SEGRO daje możliwość przyjmowania klientów i sprzyja budowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy” – mówi Agnieszka Marczak, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Rekordowa inwestycja Panattoni dla Amazon w Gliwicach
W Dubaju powstał magazyn w pełni zasilany energią słoneczną
Colian przenosi się do magazynu pod Wrocławiem
Nowy magazyn centralny PepsiCo w Mszczonowie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Farby Kabe w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań
Cresa opublikowała mapę powierzchni magazynowych i przemysłowych
SEGRO kupiło we Wrocławiu dwa magazyny
W blisko 3/4 magazynach wykorzystywane są rozwiązania PropTech
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA