Przejdź do artykułu
2022-04-21 | Wydarzenia

Technologia w Twoich rękach!

26 kwietnia o godzinie 11:00 odbędzie się bezpłatny webinar pt. „Technologia w Twoich rękach! Pracuj wydajniej w magazynie”. Organizatorem spotkania jest firma Aspekt, a partnerem firma ProGlove – producent skanerów ubieralnych.

– Pandemia z pewnością stała się katalizatorem i kamieniem milowym dla zmian na rynku e-commerce. Sprzedaż produktów online w Polsce wzrosła i wszystko wskazuje, na to, że ten trend będzie kontynuowany w 2022 roku – mówi Marek Kuropieska Prezes Zarządu Aspekt sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce zmianie uległy nie tylko decyzje zakupowe konsumentów, ale również ich oczekiwania. Na rynku musiały więc pojawić się rozwiązania, które będą w stanie zaoferować bardziej atrakcyjne i innowacyjne usługi. Taka dynamika przyczynia się do zwiększonej konkurencji, jak i większej profesjonalizacji tego sektora. To czas, który firmy powinny wykorzystać na doskonalenie i optymalizację narzędzi oraz rozwiązań.

Podczas spotkania przedstawione zostaną rozwiązania, które usprawniły procesy m.in. w obszarze e-commerce u polskiego producenta odzieży sportowej, który projektuje stroje startowe i reprezentacyjne dla olimpijczyków. Zastosowane rozwiązania nie tylko usprawniły proces kompletacji dzięki kompatybilności z innymi rozwiązaniami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie, ale także zostały wykorzystane w innych obszarach przestrzeni magazynowej.

Podczas webinaru zostaną poruszone następujące kwestie:

  • Z jakimi problemami zmagał się inwestor
  • Jakie rozwiązania zostały wdrożone
  • Przedstawienie wniosków
  • Prezentacja wyników

Spotkanie poprowadzi Marek Kuropieska – Prezes Zarządu Aspekt sp. z o.o. oraz Ada Wiśniewska – Country Manager Proglove.

Udział w webinarze jest bezpłatny, zapisy już trwają.
Formularz zapisów dostępny jest na stronie: https://www.aspekt.net.pl


Zobacz także

Kolejna edycja targów MODERNLOG już niebawem!
Computer Vision przyszłością transportu miejskiego
CEVA Logistics wzmacnia portfolio usług logistycznych
Specjaliści radzą, jak modelowo przygotować i wdrożyć WMS w magazynie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

WPIP realizuje magazyn w formule Zaprojektuj i wybuduj
Najciekawsze oferty najmu na jednej platformie
Prologis Park Chorzów z nowym klientem
GLP kupuje budynek logistyczny w Gdańsku

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów