2019-11-29 | Wydarzenia

Logintegra doceniona w Europie

Podczas jednej z najważniejszych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej konferencji Translog Connect Congress, nagrodę za najlepsze udoskonalenie procesów logistycznych minionego roku zdobyło wdrożenie platformy logistycznej Logintegra w firmie Maflow.

Translog Connect Congress to spotkanie specjalistów z obszaru transportu, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, które odbywa się co roku w Budapeszcie. W wydarzeniu bierze udział ponad 500 uczestników z ponad 20 krajów. Kongres jest doskonałą platformą do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Podczas każdej konferencji nagradzane są innowacyjne projekty, które pozwoliły na udoskonalenia procesów logistycznych. Zgłoszenia oceniane są przez międzynarodowe jury pod względem poziomu innowacyjności, zrównoważonego rozwoju, opłacalności i wartości dodanej dla klienta. O wyborze laureatów decydują szefowie logistyki z największych światowych przedsiębiorstw.

Pośród wielu zgłoszeń, platforma logistyczna z modułem okien czasowych wdrożona w firmie Maflow, została oceniona jako najlepsze udoskonalenie procesów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej minionego roku.

Projekt zwiększył nie tylko efektywność procesów logistycznych w firmie Maflow, ale także prestiż klienta i osób zaangażowanych w jego realizację.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Znani są laureaci konkursu GS1 Kod Innowacji
Rekordowa VII edycja targów TransLogistica Poland!
Piąty tegoroczny numer Top Logistyk już dostępny!
System ERP w chmurze podstawą w cyfrowej transformacji
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Czy system do zarządzania awizacjami się sprawdzi?
Jak nowoczesne rozwiązania pomagają w zarządzaniu dostawami i magazynem?
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA