Przejdź do artykułu
2024-05-20 | Głos z rynku

2. urodziny aplikacji DPDMobile

Aplikacja mobilna DPD Mobile w maju obchodzi swoje 2. urodziny. Od czasu debiutu w 2022 roku DPD Mobile bardzo się zmieniła, ma wiele nowych funkcjonalności i przeszła dziesiątki aktualizacji. Wszystko po to, aby spełniać oczekiwania i potrzeby klientów i klientek.
2. urodziny aplikacji DPDMobile (Żródło: DPD)

Aplikacja DPD Mobile to narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można zarządzać przesyłką w sieci DPD Pickup, śledzić jej status, skontaktować się z kurierem, a w sekcji „Archiwum” – zobaczyć wszystkie zrealizowane wysyłki, co jest szczególnie cenne dla osób, które aktywnie prowadzą sprzedaż w sieci. Znaleźć tu można także szereg atrakcyjnych ofert skierowanych tylko do użytkowników aplikacji. Takich jak wysyłka paczki z punktu/automatu do punktu/automatu za jedyne 10 zł, a z punktu/automatu na adres za 15 zł.

– Cały czas w ramach interdyscyplinarnego zespołu pracujemy nad naszą aplikacją DPD Mobile. Rozwijamy ją i dodajemy nowe funkcjonalności, wszystko po to, aby nasi klienci byli zadowoleni, mogli w łatwy i intuicyjny sposób z niej korzystać i mieli z tego wartość dodaną. Niedawno zaprezentowaliśmy 2 nowatorskie produkty dostępne tylko w aplikacji – Paczka w DPD Mobile, a nie jest to nasze ostatnie słowo. – przyznaje Jakub Gradowski, kierownik ds. Digital Customer Experience.

Aplikacja DPD Mobile jest dostępna w sklepach App Store i Google Play, co sprawia, że skorzystanie z oferty jest łatwe i dostępne dla wszystkich posiadaczy smartfonów. Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się, a następnie nadać przesyłkę w jednym z ponad 27 000 punktów DPD Pickup – w punkcie partnerskim, w jednym z ponad 7 000 automatów paczkowych, w sieciach detalicznych takich jak Żabka, Dino, Kaufland, Shell i innych albo w Oddziale Miejskim DPD Pickup. Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, elastyczność oraz korzystne ceny, DPD Mobile staje się idealnym wyborem do szybkiego i efektywnego nadawania i odbierania przesyłek.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

DHL otwiera zeroemisyjny obiekt w Teresinie
Pokazy na żywo w strefie In4Log ruszają już 4 czerwca!
3DEXPERIENCE we wszystkich programach samochodowych JLR
Jak radzi sobie Dachser w przemyśle chemicznym?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Webfleet obchodzi 25-lecie swojej działalności
DPD Polska otwiera Oddział WA4 w City Point Targówek
Rośnie zapotrzebowanie na dostawy Out of Home
E-commerce będzie rósł, również w Polsce

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów