Przejdź do artykułu
2023-01-31 | Głos z rynku

ID Logistics i PepsiCo razem wspierają WOŚP

ID Logistics, operator logistyczny specjalizujący się w dedykowanej logistyce kontraktowej, wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z klientem, firmą PepsiCo Polska, przekazał na licytację wyjątkowe zaproszenie do zwiedzenia największego w Polsce centrum dystrybucji światowego lidera w produkcji artykułów spożywczych i napojów w Mszczonowie. W licytacji aukcji „Zobacz jak podróżuje Twoja paczka Lay’s” można wziąć udział do 5 lutego.

„ZOBACZ JAK PODRÓŻUJE TWOJA PACZKA LAY’S”

Zwycięzca aukcji, wraz z dwiema osobami towarzyszącymi, będzie mógł zobaczyć jak wygląda proces obsługi magazynowej i logistycznej najbardziej znanych produktów marek Lay’s i Pepsi, zanim trafią na sklepowe półki. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w największym w Polsce magazynie centralnym PepsiCo w Mszczonowie, który jednocześnie jest kluczowym elementem łańcucha dostaw firmy w naszym kraju. Od jego uruchomienia w 2020 roku ID Logistics odpowiada za zarządzanie operacjami magazynowymi. W mszczonowskim centrum stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i nowoczesnych technologii.

W czasie wizyty w rolę przewodników po procesach operacyjnych wcielą się dyrektor magazynu i  managerowie ID Logistics oraz przedstawiciele Działu Logistyki PepsiCo. Goście będą mieli okazję poznać innowacyjne rozwiązania, które usprawniają codzienną pracę, w tym m.in.: performance corner (wizualizacje na tv interaktywnym), system automatycznego rozładunku naczep z towarem, autonomiczne wózki typu retrack, automatyczną linię foliującą czy system wspomagający manualną kompletację zamówień. To wyjątkowe spotkanie zakończy się lunchem z udziałem dyrektora magazynu ID Logistics oraz krajowego kierownika logistyki PepsiCo.

Agata Głąbińska, CSR Manager, ID Logistics Polska, mówi – Nasza firma od wielu lat, zgodnie ze strategią CSR, angażuje się w działania społeczne i akcje wsparcia potrzebujących. Część projektów realizujemy wspólnie z naszymi klientami. Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jedną z największych akcji charytatywnych w Polsce i jesteśmy bardzo dumni, że wspólnie z naszym klientem, możemy się do niej przyłączyć. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w licytacji i wsparcia razem z nami tak ważnej i wyjątkowej inicjatywy. „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

– W PepsiCo zawsze chętnie angażujemy się w inicjatywy charytatywne więc dołączenie do ID Logistics w zorganizowaniu aukcji było dla nas naturalne – dodaje Marcin Chmielewski, Krajowy Kierownik Logistyki w PepsiCo Polska. – Wizyta w magazynie tego typu nie jest czymś, z czego może skorzystać osoba na co dzień niezajmująca się procesami logistycznymi. Chcieliśmy więc połączyć stworzenie właśnie takiej możliwości ze wsparciem dla działań 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja aukcji internetowej „Zobacz jak podróżuje Twoja paczka Lay’s” zakończy się 5 lutego. Do aukcji przyłączyć się można na https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-magazynie-id-logistics-i-pepsico-13182741627

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w całej Polsce 29 stycznia, ale licytacje wciąż trwają. Hasłem tegorocznej akcji jest „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu wspierającego walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w urządzenia, które przyspieszą diagnostykę zakażeń.

ID LOGISTICS I PEPSICO - DZIAŁAMY RAZEM

Wspólny udział w 31. Finale WOŚP jest kolejną akcją zorganizowaną przez ID Logistics i PepsiCo. W ramach ogólnopolskiego projektu „Czysta Rzeka” pracownicy – wolontariusze z obu firm sprzątali okolice rzeki Pisia oraz Stawów Świętej Anny, zorganizowali też akcję sprzątania lasu w nadleśnictwie Radziwiłłów i sadzili drzewa oraz zakładali rabaty kwietne w okolicy mszczonowskiego magazynu. Wolontariusze wspólnie zaangażowali się także w akcję pomocy dla Domu Samotnej Matki w Brwinowie, gdzie oprócz pomalowania ścian, przygotowali ogród na zimę i pomogli w naprawie sprzętu rowerowego.


Zobacz także

Wizyta w Boeingu UPS nagrodą w licytacji WOŚP
Hardis Group z dużymi planami na 2023 rok
SAF ogranicza wpływ transportu lotniczego na środowisko
Polski oddział Prologis wyróżniony w prestiżowym rankingu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Ścieżki rozwoju Grupy Raben w ostatnim roku
Branża TSL przed kolejnymi wyzwaniami
GS1 Polska przebadała bilsko 900 e-sprzedawców
Przemodelowana usługa transportu DB Schenker

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów