Przejdź do artykułu
2023-01-26 | Głos z rynku

wyjątkowa aukcja UPS dla WOŚP

UPS Polska już po 16-ty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - na tegoroczną aukcję firma kurierska przekazała specjalną nagrodę, która zachwyci miłośników lotnictwa – wizytę w samolocie transportowym Boeing 767.

Zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, będzie miał okazję zobaczyć jak przebiega operacja rozładunku samolotu transportowego, wejść na jego pokład oraz obejrzeć wnętrze. Na wycieczkę, która odbędzie się późną wiosną na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie, zapraszają przedstawiciele firmy UPS, do której należy Boeing 767.

– W tym roku na aukcję WOŚP przekazujemy wyjątkowe przeżycie - zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, będzie mógł pod okiem ekspertów obejrzeć poranną operację i wnętrze samolotu, który na co dzień jest niedostępny dla odwiedzających. Jesteśmy przekonani, że dla miłośników lotnictwa nagroda będzie miała nieocenioną wartość – mówi Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska.

UPS Wizyta w samolocie transportowym WOŚP 1

Pracownicy UPS osobiście zaangażowani w niesienie pomocy

UPS jest wieloletnim partnerem Fundacji WOŚP, którą wspiera nie tylko przed Wielkim Finałem, ale przez cały rok. W listopadzie 2022 r. Fundacja UPS przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ponad 615 tys. zł dofinansowania na zakup karetki dla ukraińskiego miasta Charków. Z kolei 3 grudnia 2022 r. pracownicy jak co roku spotkali się w magazynie UPS, w podwarszawskich Łazach, aby wziąć udział w akcji pakowania materiałów na Wielki Finał WOŚP. W spotkaniu uczestniczyło ponad 170 wolontariuszy UPS wraz z rodzinami, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wspólnie pomagać w przygotowaniach do Finału, który w tym roku odbędzie się 29 stycznia.

– W naszej firmie wiele akcji pomocowych jest oddolną inicjatywą naszych pracowników. To niepodważalny dowód na to, że jeden z głównych filarów strategii zrównoważonego rozwoju UPS, jakim jest niesienie pomocy humanitarnej innym, nie jest tylko hasłem, ale misją i celem, który wypełniamy na co dzień. Jesteśmy dumni, że udało nam się zbudować tak silną i trwałą kulturę pomagania, która przynosi tyle dobra i sprawia wiele radości obydwu stronom: zarówno tym, którzy potrzebują pomocy i tym, którzy pomagają – dodaje Piotr Sitarek z UPS Polska.

Szczegóły aukcji oraz możliwość licytacji zaproszenia dostępne są na stronie internetowej: https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-samolocie-ups-na-lotnisku-w-warszawie-13165496637

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Wirtualne kopie przyspieszaja zrównoważoną transformację
Polska hubem i portem zastępczym dla Ukrainy
Zrównoważona flota DPD Polska obsłużyła 5+ mln paczek
Artykuł edukacyjno-polemiczny Rusak Business Services
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zespoły Project Cargo rozwiązaniem "szytym na miarę"
Sektor transportu lotniczego z ponad 30% wzrostem
DHL Express przyspiesza dekarbonizację lotnictwa
Nowe narzędzie UPS usprawni odprawy celne

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów