Przejdź do artykułu
2021-12-29 | Głos z rynku

cargo-partner Polska z certyfikatem ISO 9001:2015

Międzynarodowy dostawca usług transportowych i logistycznych podejmuje ważne kroki w zakresie zapewnienia jakości oraz budowania zaufania wśród obecnych i potencjalnych klientów i partnerów. Nowo uzyskany certyfikat ISO potwierdził ich kompetencje.
cargo-partner Polska z certyfikatem ISO 9001:2015 (Żródło: cargo-partner)

cargo-partner rozpoczęło swoją działalność w Polsce prawie 25 lat temu i posiada swoje biura w 9 lokalizacjach: Brwinów, Gdynia, Kraków, Kraków Lotnisko, Żory, Poznań, Warszawa, Wrocław i Katowice. Oferują szerokie portfolio usług: transport lotniczy, w tym loty czarterowe, transport morski, drogowy, kolejowy, rozwiązania Emergency oraz logistyczne i usługi celne. Dzięki nowoczesnym magazynom w Żorach, Brwinowie i Poznaniu, o łącznej powierzchni magazynowej prawie 20.000 m2, cargo-partner jest w stanie zapewnić również kompleksowe rozwiązania logistyczne z doskonałym połączeniem z europejską siecią drogową.

Stanisław Bochenek, Managing Director cargo-partner w Polsce, wyjaśnia powód certyfikacji – Uważamy, że certyfikat ISO jest użytecznym narzędziem zwiększania wiarygodności poprzez wykazanie, że nasze usługi spełniają oczekiwania naszych klientów. W niektórych branżach certyfikacja jest wymogiem umownym. To gwarantuje, że nasi pracownicy każdego dnia zapewniają świadczenie usług o najwyższej jakości.

Certyfikat został wydany przez TÜV SÜD Management Service GmbH 1 grudnia i jest ważny do końca listopada 2024 roku. Wcześniej w tym roku firma uzyskała również certyfikat IFS Logistics dla transportu lotniczego, morskiego, drogowego i kolejowego z wynikiem 99,32 punktów, co potwierdza wysokie kompetencje i jakość w procesach transportu artykułów spożywczych oraz certyfikat zgodności GDP w zakresie organizacji krajowych i międzynarodowych przewozów produktów farmaceutycznych.

ISOPL copyright cargo partner

Żródło: cargo-partner


Zobacz także

Fundusz Ekspansji Zagranicznej pomaga kolejnej firmie
AXI IMMO doradcą specjalisty w branży druku i IT
Powstaje kolejna część parku Logicor Bucharest I
DPD Polska rozszerzyła sieć DPD Pickup
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Europejskie operacje cargo-partner jeszcze bardziej eko
FM Logistic powiększa własny tabor w Europie
DB Schenker zwiększa swój potencjał w USA
Jak osiągnąć neutralność emisyjną?

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów